2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com

Emerald Villas Yeni Boğaziçi

En özelini yaşamaya Yeni Boğaziçi’nin eşsiz doğasında saklı, her şeyi ile çok özel sadece 47 villadan birine sahip olmaya davetlisiniz.
Favorilerime Ekle
Proje Tipi
Villa
Proje Durumu
Satışları Tamamlandı
Başlangıç Fiyatı
152.000£
Teslim Tarihi
01.10.2022

Proje Açıklaması

Vizyonuyla ve kalitesiyle lider, ayrıcalıklı yaşam tarzlarının yaratıcısı Northernland sizi ve sevdiklerinizi Yeni Boğaziçi’nde yemyeşil bir masalın kahramanı olmaya davet ediyor.

Kusursuz bir mimari ve mühendislik ustalığının yanı sıra doğal dokuya uyumlu özgün ve sıra dışı tasarım vizyonuyla șehre kalıcı bir güzellik ve modern lüks bir yaşam armağan eden Emerald Villas projesi, geleceğe bırakılacak eșsiz bir miras niteliğinde…

Zümrüt yeşili bahçeler içerisinde konumlanmış sıra dışı mimarisiyle Ada’nın en modern yaşamını sunan Emerald Villas, 26 adet 3+1, 21 ade t 4+1 villa olmak üzere 47 özel villadan oluşuyor.

Lokasyon: Gazimağusa
Bölge: Yeni Boğaziçi
Toplam Alan: 31187 m2
Toplam Konut: 47
Kapak Resmi

NorthernLAND 2003 yılından günümüze Kuzey Kıbrıs’ta faaliyet göstermeye devam etmekte; yenilikçi, öncü ve her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Kuruluşundan kısa bir süre sonra, firmamız Kuzey Kıbrıs’ın en başarılı inşaat firması olmayı ve toplumun güvenini kazanmayı başardı. Hiçbir zaman kendi başarımız ile yetinmedik, her zaman mükemmeli aradık. Yapılan her işte, “en iyi” olmak adına çalışmaya devam ettik. Firmamız çalışmalarını, yapılarını, projelerini ve başarılarını Kıbrıs standartlarının üzerine çıkarmak için çalışmakta ve uluslararası platformlarda söz sahibi olmayı en büyük hedef olarak benimsemektedir. Nitekim tasarladığımız her öncü proje ve inşa ettiğimiz her yapı ile başarımıza bir adım daha yaklaştığımız görülmektedir.

Aldığımız her bir başarının temelinde başarılı bir takım çalışması ve güçlü bir ekip ruhu yatmaktadır. Bizim için en önemli değerler olan şeffaflık, dürüstlük ve güvenilirlik gibi prensiplerimiz ile her zaman doğru yerde doğru adımları atmamız müşterilerimiz tarafından takdirle karşılanmaktadır. Her projemizde, inşa ettiğimiz her bir konutta müşterilerimizin “yaşam kalitesini” artırmayı ve rüyalarındaki evlere kavuşmaları için çalışıyoruz. Müşterilerimizin fikirleri ve NorthernLAND kalitesi birleşince ortaya çıkan mükemmel projeler ve bu projeler sonunda gerçekleşen hayallere şahit olmak işimizi en doğru şekilde yaptığımızın göstergesidir. Firmamızın en önemli motivasyon noktası mutlu müşterileridir. NorthernLAND’ın asıl amacı en yüksek standartlardan ödün vermeksizin söz verdiği “Kaliteli Yaşamı” müşterilerine sunmak ve tüm bunların sonucunda elde ettiği başarıları uluslararası platforma taşımaktır.

İlan Yorumları

Buradan Giriş yapın danışmana görüş eklemek için
 • NorthernLAND Construction

  16 Proje - 196 Haber

  Profil
  KEM Üyeliğinde 4 Yıl
 • Akıllı Arama

 • Projeniz mi var?

  KEM ailesinin bir parçası olmak için hemen firmanızı ekleyin.

  Kayıt Olun
 • Hızlı İletişim Formu

  Firma İle İletişime Geç

  Listeleri Karşılaştır