yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Northernland Construction İskele konut projesi Grand Sapphire Resort’te 500’üncü daire satışı kutlaması!

20 Aralık 2019

Kuzey Kıbrıs’ın dev konut projesi, yeni bir rekora imza attı. Northernland Construction imzalı Grand Sapphire Resort’te, şimdiden 500 konut satıldı. İşte detaylar…Birçok firma “kriz var” derken, Northernland Construction KKTC’nin en büyük konut projesiyle ezber bozmaya devam ediyor.

Adanın ilk ve tek casinolu konut projesi Grand Sapphire Resort, çok kısa sürede kırılması güç bir rekora imza attı.

İskele’nin yıldız projesinde, şimdiden tam 500 konut satışı gerçekleşti.

Northernland Construction’da satış başarısı için kutlama vardı.

Firma yöneticileri ve takım arkadaşları, 500’üncü satış için pasta kesti…

Koral Bozkurt: Ekibimi kutluyorum

Northernland Group Yönetim Kurulu Başkanı Koral Bozkurt, 3 yılda tamamlanacak proje için gerekli finansal planlamalar yanında, proje ilerleme planlamalarının da tamamlandığını söyledi.

Tüm projenin planlandığı gibi ilerlediğini söyleyen Koral Bozkurt, bunun alıcılara güven verdiğini belirtti.

6 ay gibi kısa bir sürede, 500 konut satışı rakamına ulaşmanın gurur verici bir durum olduğunu söyleyen Koral Bozkurt, ülke insanının da bundan gurur duymasını istedi.

Projenin bazı teknik detayları dışında, tamamen yerli firmalarla çalıştıklarını hatırlatan Koral Bozkurt, “Özelde Mağusa, genelde ülke aşığı genç bir yatırımcı olarak benim esas gurur duyduğum, motivasyonumu artıran nokta burası. Ülkemize yatırım yapıp, kazancımızı da ülke insanımızla paylaşıyoruz” dedi.

Bin çalışanın aktif olacağı bir işletmeye dönüşecek yatırımı 3 yılda tamamlayacaklarının altını çizen Koral Bozkurt, ciddi bir motivasyonla çalışan ekibine teşekkür etti.

Onur Bozkurt: Projemiz 2 Ülkede Satışta

NORTHERNLAND Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Onur Bozkurt, Grand Sapphire projesi öncesi 18 farklı ülkede satış ve pazarlama yaptıklarını belirterek, yeni bir bilgiyi kamuoyu ile paylaştı.

Granp Sapphire için şu ana kadar 32 ülkede konut satışı yapıldığını belirten Onur Bozkurt, “Sanırım bu da bir ilk. İlk kez bir projede, 32 farklı ülkede konut satışı yapılıyor. 32 farklı ülkeden insanlar, yaşam alanı olarak İskele Long Beach bölgesini, Grand Sapphire Projesi’ni seçiyor. Bunu ekibimizin motivasyonu yanında, doğru bir projenin doğru pazarlanmasına borçluyuz” dedi.

Projeye yurt içinden de ilgi olduğunu belirten Bozkurt, buna karşın yurt dışı satış oranının yüzde 80’i oluşturduğunu vurguladı.

Onur Bozkurt, “Grand Sapphire sadece bir konut yaşam alanı olmayacak. Bünyesinde KKTC’nin en büyük havuzunu da barındıran otel işletmesi de olacak. Bunu konut sahipleri de önemsiyor. Proje yönetim alt yapısı, Grand Sapphire sakinlerine 12 ay tatil imkanı sunacak, buna göre yönetilecek. Konut sahipleri de aslında ülkemiz turizmine ciddi katkı sağlayacak. Bunu da toplumsal sorumluluğumuzun bir gereği olarak şiddetle önemsiyoruz” dedi.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , , ,

Yorum yap

Listeleri Karşılaştır