2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Northernland Construction’dan Esentepe’ye Yeni Proje Casa Del Mare

11 Nisan 2023

Northernland Construction’dan Esentepe’ye yeni bir soluk getirecek olan Casa Del Mare projesi lansman fiyatlarıyla satışa açıldı.
Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs inşaat sektörünün köklü firmalarından Northernland Construction’dan Esentepe’ye yeni proje Casa Del Mare lansman fiyatlarıyla satışa açıldı.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyeleri arasında yer alan Northernland Construction’ın Esentepe’ye ikinci projesi olan Casa Del Mare iki etaptan oluşan 1006 konutluk lüks bir proje.

Northernland Construction’ın Esentepe’ye ilk projesi olan Northernland Villas Esentepe, 7 seçkin ultra lüks villadan oluşuyordu.

Northernland Construction’ın yeni projesi Casa Del Mare, deniz tarafı ve dağ tarafı olmak üzere iki etaptan oluşuyor.

Casa Del Mare projesinde stüdyo, 1+1, 1+1 loft, 2+1 loft, 3+1 müstakil villa ve 4+1 dubleks villa seçenekleri bulunuyor.

Kuzey Kıbrıs’ta en’leri buluşturan projeler imza atmaya devam eden Northernland Construction’ın Casa Del Mare projesi konumu, konsepti, sosyal olanakları ve mimari vizyonu ile fark yaratmaya hazırlanıyor.

Kuzey Kıbrıs adasının en seçkin bölgeleri arasında yer alan Esentepe’de konumlanan Casa Del Mare projesinde yerinizi almak için geç kalmadan Northernland Construction ile iletişime geçebilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır