2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Casa Del Mare Projesinde Yatırım Fırsatı

6 Eylül 2023

Northernland Construction’dan Esentepe’ye yeni bir soluk getirecek olan Casa Del Mare projesinde yatırım fırsatı! Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs inşaat sektörünün köklü firmalarından Northernland Construction’dan Esentepe’ye yeni proje Casa Del Mare.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyeleri arasında yer alan Northernland Construction’ın Esentepe’ye ikinci projesi olan Casa Del Mare iki etaptan oluşan 1006 konutluk lüks bir proje.

1+1 flat, 1+1 pool house, 1+1 penthouse, 1+1 loft,  2+1 dubleks, 2+1 penthouse, 2+1 pool house, 3+1 villa, 4+1 dubleks villalar ve otel odaları şeklinde ayrıcalıklı ve lüks birçok konut tipi bulunuyor.

Kuzey Kıbrıs’ta en’leri buluşturan projeler imza atmaya devam eden Northernland Construction’ın Casa Del Mare projesi konumu, konsepti, sosyal olanakları ve mimari vizyonu ile fark yaratmaya hazırlanıyor.

Kuzey Kıbrıs adasının en seçkin bölgeleri arasında yer alan Esentepe’de konumlanan Casa Del Mare projesinde yerinizi almak için geç kalmadan Northernland Construction ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır