yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Cazip seçenekleriyle yatırımcılara göz kırpan bir proje, Kentplus – Northernland

13 Aralık 2017

Yeni konut projeleri ve yükselen kalite çıtasıyla dikkat çeken Northernland, müşterileri için kolaylıklar sunmaya devam ediyor. İşte detaylar..Northernland Construction uygun ödeme koşulları sunduğu projesi KentPlus’ta bir kolaylığa daha imza attı. önce taşın sonra öde kampanyası başlattı.

Geçtiğimiz günlerde Universal Bank ile anlaşan Northernland Construction KentPlus’tan konut almak isteyenlere aylık 278 sterlinden başlayan taksit imkanı sundu.

Havuz, çocuk parkı, ile modern kent yaşamını bünyesinde barındıran, villa ve apartman daireleri gibi değişik tipde konutlardan oluşan KENTPLUS Projesinin Eylül 2018’de hayata geçirilmesi hedefleniyor.

Northernland Kentplus Hakkında

NorthernLand kalitesi ile inşa edilecek olan KENTPLUS, lokasyonu, kendi başına taşıdığı KENT havası, sosyal, sportif ve kültürel yaşam alanları ile çağdaş bir yaşamı ayaklarınıza getiriyor.

2+1 ve 3+1 evlerin oluşturduğu KENTPLUS, çağdaş mimarisi ve yarattığı modern yaşam alanları ile her ihtiyaca cevap verebilmek için tasarlandı. Sonuç; kullanışlı, modern ve şık yaşam alanları ile yepyeni bir KENT!

Detaylı bilgi için;

03924444000 – 03923653444

info@northernlandcyprus.com

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: ,

Yorum yap

Listeleri Karşılaştır