2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

NorthernLAND’ın Başarısı Forbes’e Yansıdı

16 Nisan 2024

Forbes dergisi son sayısında NorthernLAND Construction projelerine ve Kuzey Kıbrıs’a yer verdi! Detaylar Kıbrıs Emlak Merkez’inde.Forbes dergisi son sayısında NorthernLAND Construction projelerine ve Kuzey Kıbrıs’a yer verdi.
Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da düzenlenen Uluslararası Gayrimenkul Fuarı’nda “Stratejik Partner” ve katılımcı olarak yer alan NorthernLAND, modern projeleri ile dikkat çekti, hem Kuzey Kıbrıs’ı tanıttı, hem de adadaki yüksek kalite standartlı yapı sektörünü dünyaca ünlü Forbes dergisine yansıttı.

Forbes dergisi ve web sitesinde yayınlanan makalede dünyanın her noktasından fuara katılan 50’den fazla firma arasında öne çıkan NorthernLAND Construction; Grand Sapphire Blu, Casa del Mare ve diğer projeleriyle öne çıktı. NorthernLAND Construction, lüks ve prestijli yaşamı milyonlarca yatırımcıya sunarak, Kuzey Kıbrıs’ın uluslararası düzeyde tanıtımında çok büyük bir başarıya imza attı.

NorthernLAND Construction’dan “Kuzey Kıbrıs’ın lider inşaat firması” olarak söz eden Forbes dergisi, 80 ülkede 27 dilde yayınlanıyor. Forbes, kurumsal web sitesi ile birlikte emlak ve iş dünyasında yer alan aylık 200 milyondan fazla kullanıcıya erişim sağlıyor. Forbes aynı zamanda uluslararası yatırımcıların en çok tercih ettiği ve en sık araştırma yaptığı platformlar arasında 1’inci sırada yer alıyor


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır