2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

KTFF İle Northernland Construction Arasında Sözleşme İmzalandı

14 Aralık 2022

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) ile Northernland Construction arasında “Kıbrıs Kupası İsim Sponsorluğu” imza töreni gerçekleşti.
Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) ile Northernland Construction arasında “Kıbrıs Kupası İsim Sponsorluğu” imza töreni gerçekleşti. Sözleşme kapsamında Kıbrıs Kupası’nın adı 2022-2023 ve 2023-2024 Futbol Sezonları’nda “Northernland Kıbrıs Kupası” adıyla oynanacak.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden Northernland Construction  Yönetim Kurulu Başkanı Koral Bozkurt yaptığı açıklamada futbolun içerisinden geldiğini ve futbolun sıkıntılarını bildiklerini ifade etti. Bozkurt, arzularının futbolun değer kazanması olduğunu kaydederken, “Formaliteden çıkacak bir rakam ortaya koymak istedik. Cazibeyi artırmak istedik. Dilerim bundan sonraki süreçte de daha fazla şirket girer ve açık artırma usulü ile kupanın isim hakları verilir. Bizim derdimiz futbolun daha fazla değer kazanmasıdır. İnşallah bu rakamlar da artarak devam eder ve ülke gençliğine katkılarımız sürer.” dedi.

Bozkurt son olarak kendilerine bu imkânı veren KTFF’ye de teşekkür etti.

 

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır