2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

NorthernLAND Sports Fest Basın Tanıtım Etkinliği Pera Mackenzie’de Yapıldı

18 Eylül 2023

NorthernLAND Sports Fest 29-30 Eylül, 1 Ekim tarihlerinde İskele Long Beach, Pera Mackenzie’de gerçekleştirilecek! Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.29-30 Eylül, 1 Ekim tarihlerinde İskele Long Beach, Pera Mackenzie’de gerçekleştirilecek ve uluslararası düzeyde profesyonel ve amatör birçok sporcuyu bir araya getirecek NorthernLAND Sports Fest basın tanıtım etkinliği Pera Mackenzie’de yapıldı.
Tanıtım etkinliğine Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya, Atletizm Federasyonu Başkanı Ferhat Sakallı, Triatlon Federasyonu Başkanı Sertaç Bozatlı, Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu Başkanı Ali Dahlameroğlu, Güçver Su Sporları İhtisas Kulübü Başkanı Mustafa Güçver yanında NorthernLAND Şirketi yetkilileri ve spor basını katıldı.
Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu ile ortak düzenlenecek Crossfit yarışması dünyada Crossfit lisansı alan 20 organizasyondan birisi olurken, bu lisansın Türkiye ve Kıbrıs’ta ilk kez alındığı açıklandı.8 kategoride 148 sporcuyu ağırlayacak bu branşta, 22 farklı ülke temsil edilecek.
Triatlon Federasyonu işbirliğinde Sprint Triatlon ve Takım Triatlon yarışları da gerçekleştirilecek. Bu yarışların Triatlon Federasyonunun 2023 yılı takvimindeki son yarışlar olacak.
Atletizm Federasyonu ile ortaklaşılarak düzenlenecek 21K, 10K ve 5K yarışları International World Athletics onaylı parkurlarda koşulacak. 21K Yarı Maratonu Salamis Antik Kenti’nin içinden geçilerek koşulacak ve festivale bir ilk olarak uluslararası değer katacak.
Şampiyon Melekler adına düzenlenecek 3K Halk Koşusu İskele Belediyesi ve Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği’nin ortak projesi olarak gerçekleşecek.
Voleybol Federasyonu işbirliğinde düzenlenecek ve Ali Osman Nurettin, Kemal Şah, Salih Hekimoğlu, Ertan Fellahoğlu ve Süleyman Rebge’nin de katılımı ile tanıtılan Beach Volley Turnuvası için kalıcı olacak şekilde yapılan 4 sahada 3 gün boyunca maçlar oynanacak. 9 kategoride 160’ı aşkın sporcu yarışacak.
Güçver Su Sporları İhtisas Kulübü katkıları ile gerçekleştirilecek Deniz Şöleninde ise yelken ve yüzme yarışı gerçekleştirilecek. 2 gün boyunca denizde kontrollü şekilde yapılacak yüzme yarışları yanında açıkta da yelken organizasyonu yer alacak.

Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır