yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Northernland Construction Direktörü Koral Bozkurt’tan İskele konut projesi Grand Sapphire Resort değerlendirmesi!

16 Haziran 2019

Kıbrıs inşaat sektörü en iddialı konut projesiyle tanışacak. Northernland Construction’ın İskele’ye inşa edeceği Grand Sapphire Resort projesinde lansman için geri sayım başladı…Kıbrıs’ta ilk ve tek olacak.

KKTC ekonomisinin güçlü kuruluşu Northernland Group imzası taşıyan Grand Sapphire Resort için geri sayım başladı.

İlk kez İngiltere’de düzenlenen festivalde görücüye çıkan dev proje için şimdi sıra Kuzey Kıbrıs’ta.

Northernland Construction’ın yatırım, yaşam ve eğlenceyi harmanladığı 7 yıldızlı lüks projenin lansmanı 3 Temmuz Çarşamba akşamı yapılacak.

Lansmanın adresi Gazimağusa Arkın Palm Beach Hotel olacak…

“Yedi yıldızlı yaşam alanı” konsepti ile hazırlanan Grand Sapphire, kusursuz bir çevre düzenlemesine sahip olacak şekilde tasarlandı. Grand Sapphire peyzaj düzenlemesi için, hali hazırda Yıldırım köyünde 3 bin adet ağaç yetiştiriliyor.

Gazimağusa- İskele Long Beach bölgesinde yer alacak proje, KKTC’nin en prestijli otellerinden birini de içerisinde barındıracak. Otel projesi yanında, rezidans, 7000 metre kare havuzlar, ve eşsiz bir çevre düzenlemesi içeren projenin lansman törenine farklı ülkelerden 200 kişilik bir emlak satış danışmanı grubu da katılacak.

Gecede, projenin üç boyutlu görüntüleri ve dev maketi de ilk kez görücüye çıkacak.

Lüks Projeye Yoğun İlgi

Henüz lansmanı yapılmayan dev proje için 200 daire civarında ön talep ve satışta bulunulması, sürecin hızlı başladığının göstergesi oldu.

Northernland Direktörü Koral Bozkurt, lansman gecesi öncesi ciddi bir heyecan yaşadıklarını söyledi. Gecenin kusursuz olması için çalıştıklarını anlatan Bozkurt, “Yurt dışından ve yurt içinden çok sayıda konuğa ev sahipliği yapacağız. Grand Sapphire Resort, şirketimizin 2003 yılından bugüne biriktirdiği deneyim ve güvenin bir ürünü olacak” dedi.

Northernland markasının otel işletmeciliği için de adım attığını söyleyen Koral Bozkurt, gerek satış ağı, gerekse ev sahipliği yaptıkları kişiler aracılığı ile ülke tanıtımına ciddi bir katkıda bulunmaya hazır olduklarını da ekledi.

25 değişik ülkeden insanı KKTC’de ev sahibi yaptıklarının altını çizen Bozkurt, “Grand Saphire projesi ile satış noktamızın 25 ülke üzerine çıkacağına inanıyoruz” ifadesini kullandı.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , ,

Yorum yap

Listeleri Karşılaştır