2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Northernland Premier projesi ile tanıştınız mı? – Kıbrıs Emlak Merkezi

4 Temmuz 2017

Kıbrıs’ta yatırım düşünenler için en yeni alternatiflerden biri Northernland Construction tarafından inşa edilen Northernland Premier projesi. Mağusa’da konumlanan Premier, KKTC’nin de en yüksek katlı binası olacak. İşte detaylar.Kıbrıs emlak ve Kıbrıs inşaat sektörüne değer katan yatırımlarıyla ön plana çıkan NorthernLand, Mağusa’ya ve kent halkına farklı bir yaşam alanı sunuyor. Yatırımcılar, KKTC’nin en yüksek binası olan Northernland Premier’den tüm kenti ayakları altında hissedecek

Mağusalı güneşi ve yıldızları farklı izleyebilecek

Yatırımlarıyla Mağusa’ya değer katan NortherLand, Ercan Havalimanı’ndaki restoran işletmeleri, Cyprus Ways kiralık araç şirketleri , Evolve Park öğrenci yurdu, adanın en lüks spor salonu Fit Plus Fitness ve Gym Center ve NorthernLand Construction inşaat şirketi ile sektörlerinde fark yaratıyor. 2013 yılında inşaat sektörüyle adından söz ettirmeye başlayan NortherLand’ın, sektörlerinde 4 kez vergi birinciliği bulunuyor. Sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle de fark yaratan şirket , 2 bini aşkın kişiyi ev sahibi yaparak hizmete devam ediyor. NorthernLand, gündemdeki projeleri Viapark, Uptown, Kent Plus ve Northernland Group Center’le birlikte kentte daha şimdiden oldukça ses getiren Kuzey Kıbrıs’ın en yüksek binası konumundaki NorthernLand Premier ile inşaat sektöründe çığır açmaya devam ediyor.

NorthernLand Premier ile bir ilke daha imza atıldı

Viapark, Uptown, Kent Plus ve Northernland Group Center’le adından çokça bahsettiren öncü projelerin mimarı NortherLand, NorthernLand Premier projesi ile Kuzey Kıbrıs’ın en yüksek binasını inşa ediyor. NorthernLand, 24 katlı rezidans projesi ile yine bir ilke imza atıyor. Proje 9350m2 Türk Malı arazi üzerine konumlandırılarak 314 daire ve 18 ticari üniteden oluşuyor. 80 metre yüksekliği ile Kuzey Kıbrıs’ın en yüksek binası olma özelliğini de taşıyan proje bugünün en yenilikçi ve sıra dışı bakış açısıyla geleceğin çizgilerinden ilham alınarak tasarlandı. Yalınlığı ve minimalist tarzı ile her açıdan yaratıcılığın ve kusursuzluğun etkileyici bir birleşimi olarak alıcısı ile buluşan proje çağdaş mimari ve prestijli bir yaşam sunuyor. Engelli dostu olması ve sosyal yaşam alanları ile de dikkat çeken proje açık/kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, kapalı otoparkı ve 7/24 güvenlik kontrolü ile güvenli bir yaşam sunuyor.

Yatırımın kazanca, yaşamın ayrıcalığa dönüştüğü bir proje

Değeri sürekli artacak bir yatırım fırsatı niteliğindeki proje Mağusa’nın merkezinde yer alıyor. Eşsiz tasarımı, çağdaş mimarisi ve Türk Koçanlı oluşuyla yatırımcılarına ayrıcalıklı bir yaşam ve yüksek kazanç vaad ediyor. 520 konutluk Northernland Premier 5 Haziran itibari ile de satışa başladı.

Fiyat bilgisi, kampanya ve detaylı Bilgi İçin:

0 392 444 40 00


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır