2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Girne Esentepe’ye Northernland İmzalı Ultra Lüks Villa Projesi

13 Ocak 2022

Girne Esentepe global yatırımcıların son dönemde sıklıkla tercih ettiği bölgelerden. Bölgeye değer katan projelere bir yenisi daha ekleniyor. Northernland imzalı ultra lüks villa projesinin detayları Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs inşaat firmaları arasında inşa ettiği konut projeleri ile öne çıkan Northernland Construction‘dan Girne Esentepe’ye ultra lüks villa projesi geliyor.

Kıbrıs’ın birçok konuda “enlere sahip olma” özelliği taşıyan Grand Sapphire Resort & Residence projesini başarıyla ilerleten Northernland, yatırımlarına farklı bölgelerde devam ediyor.

Firma, yeni satışa çıkan Emerald Villas Tuzla projesinin ardından Girne Esentepe’ye ultra lüks villa projesi ile değer katmayı hedefliyor.

northernland-esentepe-girne-villa-project

Her biri özel havuzlu olan, muhteşem Akdeniz manzarası sunan ve denize yakınlığı ile dikkat çeken proje çok yakında satışa çıkmaya hazırlanıyor. Hatta şimdiden projede ön talepten satılan villalar var.

360 ve 470 metrekare arasında büyüklüğe sahip villalardan oluşan sitede 2 farklı konut tipi var.

Dubleks ve tripleks olarak planlanan projede 7 özel villa bulunuyor. 4 yatak odalı ve 5 yatak odalı olan villalar bölgede oldukça popüler olacak.

Detaylı bilgi için Northernland ile iletişime geçebilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ

 


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır