2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Northernland Construction, Grand Sapphire Resort & Residences Projesinde Satışlar Devam Ediyor

31 Ocak 2023

Kuzey Kıbrıs inşaat sektörünün başarılı isimlerinden Northernland Construction’ın ilkleri bir araya toplayan, 7 yıldızlı otel özelliği taşıyan Grand Sapphire Resort & Residences projesinin 4. etabında satışlar devam ediyor.
Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.



Northernland Construction imzası ile İskele Long Beach’e inşa edilen Grand Sapphire Resort & Residences projesinin 4. etabında satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Kuzey Kıbrıs’ın Enlerini bir araya getiren Grand Sapphire Resort & Residences projesi hız kesmeden yükselmeye devam ediyor. İlk 3 etabının satışlarının hızla gerçekleştiği lüks projenin 4.etabına da yoğun ilgi var.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden Northernland Construction imzalı lüks projede, spor salonundan restoranlara, süpermarketten petshopa, 7 yıldızlı yaşam için ihtiyaç olan her şey düşünülerek tasarlandı.

Northernland Construction’ın, özel yaşam alanları, zengin spor olanakları ve çok daha fazlasını düşünerek hayata geçirdiği Grand Sapphire Resort & Residences projesi Akdeniz’in en güzel sahillerine sahip Long Beach’e de komşu.

Enlerin ve ilklerin projesi Grand Sapphire Resort & Residences ile Akdeniz’in en güzel adasında yaşamak size çok yakışacak.

Siz de bu sıra dışı projede yer almak için hemen Northernland Construction ile iletişime geçebilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır