yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Northernland Construction’un İskele’de inşa ettiği lüks konut projesi Grand Sapphire Resort projesinin ödeme planı..

21 Aralık 2019

İskele’ye inşa edilen Grand Sapphire Resort projesinin inşaatı hızla devam ediyor. Satışları çok hızlı yapılan projede, E blok, A blok ve B blokları satışta. Northernland Construction projenin ödeme koşullarını paylaştı. İşte detaylar..Kıbrıs inşaat sektörüne yeni bir soluk getirdi Grand Sapphire Resort projesi. Northernland Construction tarafından inşa edilen proje içerisinde otel imkanı da sunuyor. Bu özellği ile Kıbrıs’ta bir ilk olan proje 75 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor. Adada inşa edilecek en yüksek binalar olan 27-29 ve 31 katlı 3 yüksek blok yanında, 7 alçak bloktan oluşan, toplamda 1611 konutu içinde barındıran bu devasa yaşam merkezi için temelleri atıldı. 5 yıldız konseptinde hizmet verecek olan Grand Sapphire Resort oteli de, birçok ülkeden misafiri ağırlayacak, ayrıca Residence bölümünde yaşayacak olanlara da hizmet verecek çeşitli aktivite merkezlerini bünyesinde bulunduracak.

Çok sayıda alıcının ilgi gösterdiği proje, hem ev sahibi olmak isteyenlerin, hem de yatırımcı olarak emlak sektöründe yer almak isteyenlere ciddi fırsatlar sunuyor.
İskele’ye farklı bir soluk getiren proje, çok sayıda ülkeden profesyonel emlakçıları ülkeye getirmeyi başarmıştı.
Yurt dışı emlak fuarlarının yanında, ülke ülke gezilerek de lansmanına devam edilen proje; henüz inşaat aşamasında 600’e yakın satış yapılırken, 32 ülkede de tanıtım faaliyetleri aynı anda devam ediyor.

Northernland Construction Grand Saaphire Resort projesinin ödeme planını tekrar paylaştı.

3 yıl “0” faiz imkanı sunan proje A blok, B Blok ve E3/E4/E5 bloklarıyla satışına hızla devam ediyor.

Grand Sapphire Resort, 48.900 GBP’den başlayan fiyatlarla İskele Long Beach bölgesinde alıcılarını bekliyor.


Etiketler: , , , ,

Yorum yap

Listeleri Karşılaştır