2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Kuzey Kıbrıs’ın en büyük havuzu Punta Cana Grand Sapphire’de

17 Kasım 2021

İskele Long Beach’te konumlanan Kuzey Kıbrıs’ın en büyük yaşam alanını sunan Grand Sapphire Resort & Residence’ın aynı zamanda en büyük havuza sahip olduğunu biliyor musunuz? Detaylar haberimizde.

punta-cana-grand-sapphire-northernland-construction-kıbrıs-emlak-merkezi (1)

Kuzey Kıbrıs’ın en prestijli projelerinden Grand Sapphire Resort & Residence bünyesinde “en”leri yaşatıyor.

Pandemi dönemi sebebiyle seyahat kısıtlamalarının olduğu dönemde dahi online satışlarına devam eden proje, seyahat kısıtlamalarının azalmasıyla birlikte altın günlerini yaşıyor.

Yaşam kalitenizi yükseltecek bir konut sahibi olma fırsatı sunan ya da yatırımınızın günden güne değerleneceği eşsiz bir proje Grand Sapphire.

Kıbrıs Emlak Merkezi’nin de en çok incelenen projeleri arasında. Özellikle son dönemde İskele bölgesine yatırım yapanların gözdesi demek doğru olur.

Northernland Construction’un İskele Long Beach’de, 56 dönüm üzerine inşa ettiği bu dev projede 1574 daire var. Projenin kendisine ait 5 yıldızlı oteli ve casinosu da var. Birçok anlamda ilklerin yaşanacağı bir proje.

Long Beach’e komşu olan projede ayrıca 7000 metrekare havuz var. Ancak 4000 metrekare büyüklüğünde, Kuzey Kıbrıs’ın en büyük havuzu olma özelliğini taşıyan Punta Cana, tek başına “en”lerden bir tanesi.

Sonsuz bir tatil, sonsuz bir yaz sunuyor Grand Sapphire Resort & Residence.

Ayrıca yaz kampanyaları da devam ediyor. Yaz kampanyalarında 2 ayrı fırsat sunuyor Grand Sapphire müşterilerine. Birincisi, 2 yıl %8 kira garantisi veriyor ve tüm ev eşyalarınızı hediye ediyor. İkincisi de teslimden sonra uzun vadeli ödeme planı, kira öder gibi konut sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

Siz de Kuzey Kıbrıs’ın “en”lerini tek çatı altında toplayan bu eşsiz projede yer almak isterseniz geç kalmadan iletişime geçebilirsiniz.


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır