yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Northernland Construction Grand Sapphire Resort&Residence projesinde yılbaşı kampanyası!

26 Aralık 2020

İskele Long Beach bölgesinde inşa edilen Grand Sapphire Resort&Residence projesinde yılbaşına özel fırsat. İşte detaylar..Northernland Construction, Kıbrıs markalı konut projeleri arasında yükselen Grand Sapphire Resort&Residence projesi için yılbaşı kampanyası başlattı.

Hem 5 yıldızlı otel hem de lüks konut konseptiyle Kıbrıs’ta ilk olan projede yatırımcıya uygun ödeme kolaylığı sunuluyor.

75 bin metrekare alan üzerine kurulacak olan projede 1630 konut var. Grand Sapphire Resort&Residences projesi 27, 29 ve 31 kattan oluşan 3 yüksek bina, 5’er kattan oluşan 7 kısa bina ve otel binasından oluşuyor. Farklı yaşam tarzlarına uygun zengin yaşam alanları sunan projede stüdyo, 1, 2, 3 ve 4 odalı daireler ve 3, 4 odalı dubleksler bulunuyor.

Grand Sapphire Resort&Residence projesinde lüks yaşam ve kazançlı yatırım fırsatı tek çatı altında buluşuyor.

İskele Long Beach bölgesinde ev sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyenlerin yoğun ilgisi devam ediyor projeye.

İçerisinde tenis kortları, oyun alanları, yüzme havuzları, aquapark, restoran, açık/kapalı sinema salonu ve daha birçok sosyal olanağı sunan projede yılbaşına özel bir kampanya var.

Grand Sapphire Resort&Residence projesinden peşinatsız konut sahibi olabilirsiniz bu kampanya ile. Üstelik 4 yıla kadar faizsiz vadelendirme imkanı da sunuyor Northernland Construction.

Grand Sapphire Resort&Residence projesinde satış fiyatları 48.900 sterlinden başlıyor.

Proje, mimarisi, tasarımı, modern yaşam alanları ve uygun ödeme seçenekleri ile Akdeniz’in mavisini yatırımcılarıyla buluşturmayı bekliyor.


Etiketler: , , , , ,

Yorum yap

Listeleri Karşılaştır