yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Northernland Construction konut projesi Grand Sapphire Resort Kazakistan’da yatırımcılarla buluştu!

16 Aralık 2019

Kıbrıs konut projelerinin en yenisi ve özellikleriyle çok dikkat çekeni, dünyaya açılıyor. Northernland Construction, dev proje Grand Sapphire Resort ile Kazakistan’daydı.. İşte detaylar…Yatırım ve eğlenceyi tek çatı altında buluşturdu, lansmana çıktığı günden bu yana yoğun ilgi gördü.

KKTC konut projeleri arasında casinolu ve otelli tek konut projesi olan Grand Sapphire Resort, bu kez Kazakistan’da görücüye çıktı.
Northerland Group Construction Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Onur Bozkurt, ekibi ile birlikte Kazakistan’a giderek, kapsamlı bir sunum yaptı.

Kazak yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği buluşmada, hem Kuzey Kıbrıs anlatıldı, hem de bu dev projedeki yatırım fırsatları…

 

Bozkurt: Tanıtımlarımız devam edecek

Northerland Construction Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Onur Bozkurt, Kazakistan’da yer alan tanıtım toplantılarının çok faydalı geçtiğini söyledi.
Bozkurt, projenin hedeflendiği gibi devam ettiğini ve söz verilen zaman diliminde tamamlanarak, her gün 450 bin dolar bir ekonomik katkı sağlayacak şekilde planlandırıldığını söyledi.
Gerçek karma bir yaşam alanı yaratılacağını söyleyen Bozkurt, “Grand Sapphire, 24 saat yaşayan ve ekonomiye, bölge üreticisine cansuyu olacak bir proje. Tam üç bin ağaç ekeceğimiz bir yeşil doğa harikası olacak” dedi.
Bozkurt, “Ülke için ne hayal ediyorsak, doğasından alt yapısına tamamı bu proje içerisinde var. Bize düşen, hem projemizi tanıtmak, hem de ülke yatırımcısının neler yapabileceğini göstermek… Bunun için ekibimizle birlikte çok çalışacağız. Bir taraftan inşaatımız ilerleyecek, diğer yandan pazarlama ve tanıtım faaliyetlerimize devam edeceğiz” ifadesini kullandı.
Grand Sapphire’deki başarının, ülke açısından da ciddi faydalar içereceğini belirten Onur Bozkurt, bu bilinçle üretmeye devam edeceklerinin altını çizdi.

GRAND SAPPHIRE RESORT HAKKINDA

Proje Kuzey Kıbrıs’ın tatil lokasyonu, Long Beach bölgesinde konumlanıyor.
Toplam 75 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek; 185 bin 000 metrekarelik dev projede stüdyo daireden 4+1 lüks daire seçeneklerine kadar her ihtiyaca yönelik konutlar olacak.
Adada inşa edilecek en yüksek binalar olan 27-29 ve 31 katlı 3 yüksek blok yanında, 7 alçak bloktan oluşan, toplamda 1574 konutu içinde barındıran bu devasa yaşam merkezi için temeller atıldı. 5 yıldız konseptinde hizmet verecek olan Grand Sapphire Resort otelimiz, birçok ülkeden misafiri ağırlayacak, ayrıca Residance bölümünde yaşayacak olanlara da hizmet verecek çeşitli aktivite merkezlerini bünyesinde bulunduracak.

Çok sayıda alıcının ilgi gösterdiği proje, hem ev sahibi olmak isteyenlerin, hem de yatırımcı olarak emlak sektöründe yer almak isteyenlere ciddi fırsatlar sunuyor.
Geçtiğimiz aylarda lansmanı yapılan proje, çok sayıda ülkeden profesyonel emlakçıları ülkeye getirmeyi başarmıştı.
Yurt dışı emlak fuarlarının yanında, ülke ülke gezilerek de lansmanına devam edilen proje; henüz inşaat aşamasında 300’e yakın satış yapılırken, 25 ülkede de tanıtım faaliyetleri aynı anda devam ediyor.


Etiketler: ,

Yorum yap

Listeleri Karşılaştır