2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com

Casa Del Mare

BENZERSİZ BİR DENEYİM Sizi daha önce hiç yaşamadığınız yepyeni bir ...
Favorilerime Ekle
Proje Tipi
Karma
Proje Durumu
Yapım Aşamasında
Başlangıç Fiyatı
147.900£
Teslim Tarihi
01.04.2026

Proje Açıklaması

BENZERSİZ BİR DENEYİM

Sizi daha önce hiç yaşamadığınız yepyeni bir deneyime davet ediyoruz. Casa del Mare nefes kesici deniz manzarasına sahip muhteşem tatil evleri, 1+1 Flat, 1+1 Pool House, 1+1 Penthouse, 1+1 Loft, 2+1 Duplex, 2+1 Penthouse, 2+1 Pool House, Luxury Villalar ve otel odalarından oluşuyor.İster rahatlamak ve gevşemek için mükemmel bir yer arıyor olun, ister en üst düzeyde lüks tatil deneyimi yaşamak isteyin, Casa del Mare her koşulda mükemmel seçim. Kısacası konforlu yaşam alanları ve Akdeniz yaşam tarzını en iyi şekilde sunmaya odaklanan projemiz, unutulmaz anılar biriktirmeniz için tasarlandı.

 

DENİZ, KUM VE GÜNEŞİN BULUŞTUĞU YER

Eşsiz doğal güzellikleri, tarihi dokusu, kumsalları, eğlence imkanları ve mükemmel konumu ile öne çıkan Esentepe muhteşem bir Akdeniz kasabası. Ayrıca Akdeniz’in turkuaz sularına hakim altın rengi kumsalları ile yüzmek, güneşlenmek ve su sporları yapmak isteyenlerin de uğrak noktalarından bir tanesi. Sahil boyunca uzanan restoran ve kafelerde dünya mutfağının yanı sıra taze deniz ürünleri ve yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Tüm bu özellikleri ile sadece yaşamak için değil, unutulmaz bir tatil için de uygun bir yer olan Esentepe, her yaşa uygun aktiviteleri ile sizi bekliyor.

 

BİR AKDENİZ CENNETİ

Doğa ile iç içe yürüyüş yolları, açık-kapalı havuzlar, Lagoon, Pera, Fitplus, Padel tenis ve daha birçok imkanı ile Kuzey Kıbrıs’ın en benzersiz projelerinden biri olan Casa del Mare, lüksü ve tatil yaşamını kusursuz bir şekilde harmanlıyor. Deniz, kum, güneşi kalıcı bir yaşam stili haline getirmenin zamanı geldi. Akdeniz’in çağrısına Casa del Mare’de cevap verin ve hayatın tadını en iyi şekilde çıkarın.

 

Lokasyon: Girne
Bölge: Esentepe
Toplam Alan: m2
Toplam Konut: 1006
Kapak Resmi

NorthernLAND 2003 yılından günümüze Kuzey Kıbrıs’ta faaliyet göstermeye devam etmekte; yenilikçi, öncü ve her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Kuruluşundan kısa bir süre sonra, firmamız Kuzey Kıbrıs’ın en başarılı inşaat firması olmayı ve toplumun güvenini kazanmayı başardı. Hiçbir zaman kendi başarımız ile yetinmedik, her zaman mükemmeli aradık. Yapılan her işte, “en iyi” olmak adına çalışmaya devam ettik. Firmamız çalışmalarını, yapılarını, projelerini ve başarılarını Kıbrıs standartlarının üzerine çıkarmak için çalışmakta ve uluslararası platformlarda söz sahibi olmayı en büyük hedef olarak benimsemektedir. Nitekim tasarladığımız her öncü proje ve inşa ettiğimiz her yapı ile başarımıza bir adım daha yaklaştığımız görülmektedir.

Aldığımız her bir başarının temelinde başarılı bir takım çalışması ve güçlü bir ekip ruhu yatmaktadır. Bizim için en önemli değerler olan şeffaflık, dürüstlük ve güvenilirlik gibi prensiplerimiz ile her zaman doğru yerde doğru adımları atmamız müşterilerimiz tarafından takdirle karşılanmaktadır. Her projemizde, inşa ettiğimiz her bir konutta müşterilerimizin “yaşam kalitesini” artırmayı ve rüyalarındaki evlere kavuşmaları için çalışıyoruz. Müşterilerimizin fikirleri ve NorthernLAND kalitesi birleşince ortaya çıkan mükemmel projeler ve bu projeler sonunda gerçekleşen hayallere şahit olmak işimizi en doğru şekilde yaptığımızın göstergesidir. Firmamızın en önemli motivasyon noktası mutlu müşterileridir. NorthernLAND’ın asıl amacı en yüksek standartlardan ödün vermeksizin söz verdiği “Kaliteli Yaşamı” müşterilerine sunmak ve tüm bunların sonucunda elde ettiği başarıları uluslararası platforma taşımaktır.

İlan Yorumları

Buradan Giriş yapın danışmana görüş eklemek için
 • NorthernLAND Construction

  16 Proje - 187 Haber

  Profil
  KEM Üyeliğinde 2 Yıl
 • Akıllı Arama

 • Projeniz mi var?

  KEM ailesinin bir parçası olmak için hemen firmanızı ekleyin.

  Kayıt Olun
 • Hızlı İletişim Formu

  Firma İle İletişime Geç

  Listeleri Karşılaştır