2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com

North Steel Homes

Adres: Lefkoşa-Mağusa Anayolu Üzeri Minareliköy Blok : 170
Yetkili: İhsan Büyük
Telefon 03924447835
KEM Üyeliğinde 2 Yıl
Dil: Turkish, English
Site www.north-steelhomes.com
Bize Ulaşın
Gelişmiş Arama

Hakkımızda

Tamamlanan Proje Sayısı
310
Yapım Aşamasındaki Proje Sayısı
28

Genç ve güçlü bir organizasyon yapısına sahip olan NORTH STEEL HOMES, her türlü hacim ve özellikteki projeyi mimarlık ve mühendislik açıdan gerçekleştirebilecek uzmanlık, deneyim ve kapasiteye sahiptir. Gerçekleştirdiğimiz projelerde kaliteyi, mesleki ahlaki değerleri ve güvenilirliği her zaman ön planda tutmaktayız.
Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemek, işveren beklenti ve isteklerine projenin başından sonuna kadar her aşamada, beklentilerin ötesinde bir kalite düzeyi yanı sıra ekonomik ve hızlı şekilde yanıt vermek temel ilkelerimizi oluşturmaktadır.
NORTH STEL HOMES, kuruluşundan bugüne endüstriyel tesisler, fabrika binaları, villalar, konut inşaatları, yönetim binaları, ofis katları gibi birçok alanda mühendislik, mimarlık hizmetleri vererek, çok sayıda projeyi başarıyla tamamlamış güçlü ve deneyimli bir organizasyona sahiptir.
Proje aşamasında bilgisayar destekli tasarım programları kullanarak 3 boyutlu modellemeler, renderlar ve animasyonlar yaparak bir yapının, daha proje aşamasında, bitmiş halini sanal ortamda gerçeklik boyutunda gösterme olanakları yaratıyoruz.

Satılık
Kıbrıs 5+1 Satılık ve Kiralık

Girne Bellapais'te Satılık 5+1 Lüks Villa – Bigarty Villaları

£490,00011,671,408₺
5 474.00 m2tam bilgi

Yorum yap

Soru Sor

Kullanıcı hesabınızdaki "Gelen Kutusu" sayfasından özel mesajlara cevap verebilirsiniz.

Listeleri Karşılaştır