2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

North Steel Homes Direktörü İhsan Büyük kimdir?

22 Eylül 2022

Kıbrıs Emlak Merkezi kim kimdir köşesinde, bu kez konuğumuz North Steel Homes Direktörü İhsan Büyük.Minimalist yaşam tarzını Kuzey Kıbrıs’a uyguluyor.

Endüstriyel tesisler, fabrika binaları, villalar, konut inşaatları, yönetim binaları, ofis katları gibi birçok alanda mühendislik, mimarlık hizmetleri vererek, çok sayıda proje tamamlıyor.

Kıbrıs’ın global yatırım platformu Kıbrıs Emlak Merkezi’nin kurumsal üyeleri arasında yer alan North Steel Homes Direktörü İhsan Büyük kimdir?

Aslen Düzceli olan İhsan Büyük, üniversite eğitimini 1999-2003 yılları arasında Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği alanında tamamladı. Sonrasında 2004-2008 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversite’nde İşletme ve Yönetim bölümünden mezun oldu.

1999 yılında yaşanan deprem felaketi ile eğitim düzeyini ona göre şekillendiren İhsan Büyük, üniversite eğitiminde çelik yapı üzerine yoğunlaştı.

2005 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gelen İhsan Büyük, 2012 yılına kadar farklı şirketlerde şantiye şefliği ve genel koordinatörlük yaptı.

2012 yılına gelindiğinde ise, hep aklında olan çelik yapı hayalini gerçekleştirdi ve Kuzey Kıbrıs’ta bir inşaat firması olan North Steel Homes’u kurdu.

İhsan Büyük, North Steel Homes bünyesinde bugüne kadar 375 konut inşa etti. Tiny House ve yaşam konteynerleri yaptı.

Bir kız çocuğu babası olan İhsan Büyük, 2012 yılından bu yana Kuzey Kıbrıs’ta North Steel Homes’un direktörlüğünü yapıyor.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır