2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Çelik Ev Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz

22 Eylül 2023

Çelik yapılar, çelik sistemler son dönemde herkesin ilgilendiği bir konu aslında. Hem hızlı teslimat süresi hem de maliyetinin daha uygun olması tercih sebeplerinden. Peki çelik ev yaptırırken nelere dikkat etmelisiniz? Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Çevresel duyarlılık, yaşam alanlarımızın doğa ile en uyumlu şekilde ortaya çıkması ile doğrudan ilişkilendiriliyor. Çelik yapıların doğası gereği bu önemli görevi yerine getirmesi sayesinde gelecek nesillere daha verimli ve temiz bir doğa bırakmak mümkün olabiliyor.
Siz de geleneksel yöntemler ile karşılaştırıldığında çok daha çevreci bir yapı inşaası yöntemi olan çelik yapılar ile geleceğe ve doğaya katkı sağlayabilirsiniz.

 

Kuzey Kıbrıs’ta çelik yapılarda öncü firma North Steel Homes.

Big Group çatısı altında faaliyetlerini sürdüren North Steel Homes; sektöre güven inşa ediyor, farklı tarzlarda Tiny House’lar üretiyor.

Giderek daha da popüler hale gelen çelik yapılarda öncü firma North Steel Homes, müşteri ihtiyacına göre proje üretiyor.

Peki çelik ev yaptırırken nelere dikkat etmeli?

  • Seçilen firmanın tecrübesi: Firma tecrübesi yapı sektöründe oldukça önemlidir. Çelik ev alırken markaya özellikle dikkat edilmesi gerekiyor, sonrasında bir problem yaşamamanız için alanında uzman kişilerle çalışıyor olmanız çok önemli.
  • Çalışma şartlarını(sözleşmeyi) detaylı inceleyin, sözlü aktarılan taahhütlerin sözleşmede olmasına ve kullanılacak malzemelerin yazmasına dikkat edin.
  • Satış sonrası, üretim ve montaj ekiplerinin profesyonel olmasına dikkat edin.
  • Siz sunulan hizmetler dışında eviniz tamamlandığında herhangi bir problem yaşandığında, çözümün hızlı bir şekilde sağlanabilmesi konusu önemli.
  • Kullanılan malzemelere dikkat edin, sözleşmede yazan malzemelerin kullanılması önemli

Uzman bir ekiple bu süreci yönetirseniz, hayalinizdeki eve kavuşur, kendi istediğinize göre tasarımınızı yapabilir ya da hazır projelerden faydalanabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs’ta çelik ev yaptırmak ve uzman bir ekiple çalışmak istiyorsanız, North Steel Homes’un projelerini inceleyebilir ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır