2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

North Steel Homes Kalite ve Güvencesiyle Tasarlanan Çelik Yapılara Talep Artışı

7 Mart 2023

Türkiye’de yaşanan yıkıcı deprem felaketinin ardından Kuzey Kıbrıs’ta çelik yapılarda öncü firma olan North Steel Homes kalite ve güvencesi ile tasarlanan çelik yapılarda talep arttı.
Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Türkiye’de yaşanan deprem felaketinin ardından Kuzey Kıbrıs’ta North Steel Homes kalite ve güvencesiyle tasarlanan çelik yapılarda yoğun talep artışı başladı.

Öyle ki North Steel Homes, yaşanan yoğun artıştan dolayı çalışma saatlerini arttırdı.

Nort Steel Homes hafta içi 08:00-18:00, cumartesi günleri de 08:00-16:00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

Depreme dayanıklılık başta olmak üzere daha birçok avantaja sahip çelik yapılar betonarmeye göre maliyeti daha düşük.

1999 Türkiye depremini yaşayan ve o dönemlerde üniversite öğrencisi olan North Steel Homes Direktörü İhsan Büyük, yaşadığı deprem tecrübesinin ardından eğitimini çelik yapılar üzerine yoğunlaştırarak bu alanda uzman oldu.

2012 yılından bu yana çelik yapılar üzerine Kuzey Kıbrıs’ta faaliyetini sürdüren North Steel Homes, her türlü hacim ve özellikteki projeyi mimarlık ve mühendislik açıdan gerçekleştirebilecek uzmanlık, deneyim ve kapasiteye sahip.

North Steel Homes’un çelik yapılar, betonarme yapılar, konteynerler, prefabrik yapılar, yüzme havuzları, atölye/depo yapımı, ek yapılar, tadilat, mimari-mühendislik hizmetleri bulunuyor.

North Steel Homes, çeyrek asırlık tecrübesi ile Kıbrıs genelinde birçok farklı konut projesini tamamlayarak teslimini tamamladı. Hatta Güney Kıbrıs’tan da sipariş alarak gönderimini sağladı.

Her projeyi büyük bir özenle tamamlayan North Steel Homes, aldığı projenin her detayını özenle yürütüyor.

Tercihiniz çelik yapıdan yanaysa bu işi uzman bir ekiple yapın ve North Steel Homes ile iletişime geçin.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , , , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır