2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

North Steel Homes İle Hayallerinizdeki Yuvanızı Gerçeğe Dönüştürün

15 Şubat 2024

Alanında uzman ekip üyeleri ile, çelik yapıların öncü firması North Steel Homes sizlere tam ihtiyacınız olan çok yönlü hizmeti sağlıyor! Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.North Steel Homes, Çelik yapı teknolojileri noktasında son trendleri takip ederek uzman hizmet sunmaya devam ediyor.

North Steel Homes’un çelik yapılar, betonarme yapılar, konteynerler, prefabrik yapılar, yüzme havuzları, atölye/depo yapımı, ek yapılar, tadilat, mimari-mühendislik hizmetleri bulunuyor.

Depreme dayanıklı olması, maliyetinin daha düşük olması, teslimat süresinin daha kısa olması ve istenilen tasarımların yapıya uygulanabilmesi gibi birçok avantaja sahip olan çelik yapılar, Kuzey Kıbrıs’ta North Steel Homes kalite ve güvencesi ile tasarlanıyor.

Kuzey Kıbrıs’ta çelik ev yaptırmak ve uzman bir ekiple çalışmak istiyorsanız, North Steel Homes’un projelerini inceleyebilir ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Güvenilir, dayanıklı ve çevreci yapılar tercih ederek North Steel Homes kalite ve güvencesi ile geleceğinize yatırım yapabilirsiniz.


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır