2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Çelik Ev Yaptırırken Dikkat Edeceğiniz 5 Madde

17 Kasım 2021

Çelik yapılar, çelik sistemler son dönemde herkesin ilgilendiği bir konu aslında. Hem hızlı teslimat süresi hem de maliyetinin daha uygun olması tercih sebeplerinden.
Peki çelik ev yaptırırken nelere dikkat etmelisiniz? Detaylar haberimizde.Çelik evin birçok avantajı var. En çok ilgilenilen konuların başında maliyetinin düşük olması ve hızlı teslim edilebilir olması var. Tabi sadece bundan ibaret değil, depreme dayanıklı olması, ısı, ses ve su yalıtımının betonarmeye oranla daha iyi olması, nem ve rutubet olmaması, hafif bir yapı olduğu için toprak kayması gibi unsurlardan etkilenmemesi gibi birçok avantajı var.

Peki çelik ev yaptırırken nelere dikkat etmeli?

  • Seçilen firmanın tecrübesi: Firma tecrübesi yapı sektöründe oldukça önemlidir. Çelik ev alırken markaya özellikle dikkat edilmesi gerekiyor, sonrasında bir problem yaşamamanız için alanında uzman kişilerle çalışıyor olmanız çok önemli.
  • Çalışma şartlarını(sözleşmeyi) detaylı inceleyin, sözlü aktarılan taahhütlerin sözleşmede olmasına ve kullanılacak malzemelerin yazmasına dikkat edin.
  • Satış sonrası, üretim ve montaj ekiplerinin profesyonel olmasına dikkat edin.
  • Siz sunulan hizmetler dışında eviniz tamamlandığında herhangi bir problem yaşandığında, çözümün hızlı bir şekilde sağlanabilmesi konusu önemli.
  • Kullanılan malzemelere dikkat edin, sözleşmede yazan malzemelerin kullanılması önemli.

Uzman bir ekiple bu süreci yönetirseniz, hayalinizdeki eve kavuşur, kendi istediğinize göre tasarımınızı yapabilir ya da hazır projelerden faydalanabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs’ta çelik ev yaptırmak ve uzman bir ekiple çalışmak istiyorsanız, North Steel Homes’un projelerini inceleyebilir ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

 


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır