2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Çelik Yapı Projeleri’nde 24 Aya Varan Taksit

3 Temmuz 2024

Her projeyi büyük bir özenle tamamlayan Kuzey Kıbrıs’ta çelik yapılarda öncü firma olan North Steel Homes’dan çok özel kampanya çelik yapılarda 24 aya varan taksit imkanı! Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.North Steel Homes uzman bilgi birikimi ile çelik yapıların her alanında hizmet veriyor.
Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden North Steel Homes imzası ile tasarlanan çelik yapılar, depreme dayanıklı, ısı, ses ve su yalıtımının betonarmeye oranla daha kaliteli, nem ve rutubetten uzak, hafif bir yapı olduğu için toprak kayması gibi unsurlardan da etkilenmemesi gibi birçok avantaja sahip.
Herkes için ulaşılabilir yapılar hedefi ile bir çok projeyi tamamlayarak ekonomik yapıların en büyük hayata geçiricisi konumunu üstlenen North Steel Homes çelik yapılar’da 24 aya varan taksit imkanı sunuyor.
Güvenilir, dayanıklı ve çevreci yapılar tercih ederek North Steel Homes kalite ve güvencesi ile geleceğinize yatırım yapabilirsiniz.
Birbirinden farklı özelleştirme seçenekleri ile benzersiz projeler üreten North Steel Homes ile hayalinizi en iyi yansıtan tasarımı, hayata geçirin.

Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır