2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Depreme Karşı Dayanıklı Yapılar: Çelik Evler

24 Nisan 2024

Depreme dayanıklılık ve daha birçok avantaja sahip olan çelik yapılar, Kuzey Kıbrıs’ta North Steel Homes kalite ve güvencesi ile tasarlanıyor! Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Depreme dayanıklı olması, maliyetinin daha düşük olması, teslimat süresinin daha kısa olması ve istenilen tasarımların yapıya uygulanabilmesi gibi birçok avantaja sahip olan çelik yapılar, Kuzey Kıbrıs’ta North Steel Homes kalite ve güvencesi ile tasarlanıyor.

Çelik yapı konusunda uzman, Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden North Steel Homes imzası ile tasarlanan çelik yapılar, depreme dayanıklı, ısı, ses ve su yalıtımının betonarmeye oranla daha kaliteli, nem ve rutubetten uzak, hafif bir yapı olduğu için toprak kayması gibi unsurlardan da etkilenmemesi gibi birçok avantaja sahip.

Betonarme binalara göre daha hafif olan çelik yapılar, perçinli sistemle birlikte birleştirilmesinden dolayı deprem anında esner fakat yıkılmaz. Yapılan bilimsel araştırmalar, çelik konstrüksiyon ve çelik yapıların 8.9 büyüklüğünde bir depreme karşı dayanıklı olduğunu söylüyor.

Hava şartlarından etkilenme oranı betona göre daha düşük olan çelik yapılar, sudan zarar görmüyor. Bu da maliyeti azaltıyor.

Çelik evlerin bütün alt yapısı çelikten oluştuğu için son derece güven sağlayan bir yapı.

Kuzey Kıbrıs’ta çelik ev yaptırmak ve uzman bir ekiple çalışmak istiyorsanız, North Steel Homes’un projelerini inceleyebilir ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.


Etiketler: , , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır