2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

North Steel Homes Kalitesi ile Kuzey’den Güney’e Satış

27 Şubat 2023

Kuzey Kıbrıs’ın çelik yapılar konusunda önde gelen firmalardan North Steel Homes’un yapıları, Güney Kıbrıs’tan da yoğun ilgi görüyor.
Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Genç ve güçlü bir organizasyon yapısı ile her türlü hacim ve özellikteki projeyi mimarlık ve mühendislik açıdan gerçekleştirebilecek uzmanlık, deneyim ve kapasiteye sahip North Steel Homes’un yapıları Güney Kıbrıs’tan da yoğun talep görüyor.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden North Steel Homes, üretimi tamamlanan Tiny House modeli yapıyı Güney Kıbrıs’a teslim etti.

Güney Kıbrıs’tan Tiny House ve prefabrik yapılar konusunda araştırma yapan alıcılar Kıbrıs Emlak Merkezi üzerinden North Steel Homes üye firma ile iletişime geçerek hayalindeki tasarımı hayata geçirdi.

Minimalizm akımı ile popüler hale gelen Tiny House modelleri, sadeliğe ve çevreciliğe önem veren birçok insanın tercihi arasında.

Çelik yapılar, betonarme yapılar, konteynerler, prefabrik yapılar, yüzme havuzları, atölye/depo yapımı, ek yapılar, tadilat ve mimari-mühendislik alanında uzman North Steel Homes, Kuzey Kıbrıs’ta güvenli ve şık yapılar tasarlayıp üretmeye devam ediyor.

Siz de sadelik ve şıklığın bir arada buluştuğu güvenli ve özgün tasarımlar için North Steel Homes ile iletişime geçebilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır