2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com

Life Square

İskele'de Huzurlu Bir Yaşam
Favorilerime Ekle
Proje Tipi
Apartman / Rezidans
Proje Durumu
Yapım Aşamasında
Başlangıç Fiyatı
83.000£
Teslim Tarihi
01.07.2021

Proje Açıklaması

2004 yılında inşaat ve emlak sektörlerinde hizmet vermek üzere kurulan şirketimi, 15 yılda gerçekleştirdiği projelerden edindiği deneyim ile İskele Long Beach bölgesinde yaptığı Pearl Beach Villas ve Trio konutlarından sonra, şimdi de sizlere LIFE SQUARE projesini sunuyor.

1+1, 2+1 ve3+1 penthouselardan oluşan projemiz, plaja ve 6 kilometre uzunluğunda düzenlenmiş yürüyüş yollarına, restoran, market, cafe gibi sosyal tesislere sadece 225 metre mesafede yer alıyor.

Kendisine ait yüzme havuzu bulunan LIFE SQUARE, sizlerin huzuru ve konforu için Kıbrıs mimari geleneklerinden esinlenerek 2 ve 4 katlı olarak tasarlanmıştır.

Düzenlenmiş peyzaj alanlarına sahip sahili, bisiklet ve yürüyüş yolları, Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabileceğiniz restoranları, spor salonu, sauna, masaj, eczane, market gibi hizmetleri çevresinde barındıran bir bölgede yer alan LIFE SQUARE sizlere huzur dolu bir hayatın kapılarını aralıyor.

Lokasyon: İskele
Bölge: Long Beach
Toplam Alan: 5700 m2
Toplam Konut: 59
Kapak Resmi

Latifoğlu Development Ltd, 2004 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde Emlak ve İnşaat sektörlerinde faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. 13 yıllık deneyim Şirketimize, müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi anlama ve güncel teknoloji ile yüksek kalite malzeme kullanarak bu ihtiyaçlara cevap verebilme olanağı sağlamıştır. Misyonumuz: Konut sahibi olmanın hayatınızdaki en önemli kararlardan biri olduğunun farkındayız. Bu karar yaşam tarzınızı yeni bir seviyeye taşıyacaktır. Bu yüzden, Şirketimiz inşa ettiği tüm konutlarda en yüksek kaliteyi yakalamaya çalışmaktadır. Bu şekilde hem uzun uğraşlarla kazandığınız paranızın karşılığını almakla kalmıyor, ayrıca doğru yatırım yapmış olmanın huzurunu da yaşıyorsunuz. Sonuç olarak, eviniz hak ettiğiniz her şeye sahip olmalı. Eviniz Latifoğlu Development Ltd. tarafından inşa edilmeli.

İlan Yorumları

Buradan Giriş yapın danışmana görüş eklemek için
 • Latifoğlu Development

  4 Proje - 90 Haber

  Profil
  KEM Üyeliğinde 4 Yıl
 • Akıllı Arama

 • Projeniz mi var?

  KEM ailesinin bir parçası olmak için hemen firmanızı ekleyin.

  Kayıt Olun
 • Hızlı İletişim Formu

  Firma İle İletişime Geç

  Listeleri Karşılaştır