2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Latifoğlu Development Yeni Konut Projesi: Sunray Apartment

24 Temmuz 2022

İskele Long Beach bölgesinde yapım aşamasında olan Sunray Aparment projesi farklı mimari yapısıyla ve eşsiz bir yaşam fırsatı sunmaya hazırlanıyor.Son yıllarda hem yatırımcının hep de inşaat firmalarının gözdesi olan İskele Long Beach bölgesi, özellikle yabancı yatırımcıların ilgi odağı olmasıyla, yatırımın gözbebeği olmaya devam ediyor. Latifoğlu Development ise yakın zamanda yine aynı bölgede Life Square projesi ile başarı yakalamıştı. Firma, şimdi ise İskele Long Beach’de yeni bir projeye daha adını yazdırıyor.

Dünyaca ünlü Forbes Dergisi’ne konu olan Long Beach bölgesinde yatırım fırsatı sizleri bekliyor. Sunray Apartment projesi  2+1 ve 1+1 dairelere sahip olma fırsatı sunuyor. Sosyal olanaklara, bisiklet yoluna, cafe-restoranlara ve birçok kişinin hayranlık duyduğu Long Beach’e yakın oluşu, büyük fırsatlar sağlıyor. 

Özel otoparka sahip olacak olan projede, 2+1’ daireler 88m2, 1+1 daireler ise 78m2 yaşam alanı sunacak. Eşsiz Long Beach manzarasına sahip olmak istiyorsanız, firma ile iletişime geçebilirsiniz. Sürekli güncellenen bilgiler ve detaylar için Kıbrıs Emlak Merkezi’nin takipte kalın.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır