2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

İskele Long Beach’de Kaçırılmayacak Kampanya

16 Ekim 2021

İskele Long Beach’de inşa edilen Life Square projesinde kaçırılmayacak yaz kampanyası devam ediyor. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs İskele Long Beach hem yerel hem de uluslararası yatırımcıların tercih ettiği bir bölge.

Yatırımcıların sayısı arttıkça da bölgeye yeni ve farklı konut projeleri inşa edilmeye devam ediyor. Hızlanan inşaat ve emlak sektöründe hem projeler hem de kampanyalar birbiri ile yarışıyor.

Doğa harikası olan İskele Long Beach bölgesinde konut projeleri mimarileri ve site konseptleri ile tercih ediliyor. Tabi alıcının seçim yapması oldukça zorlaşıyor bu durumda. Birbirinden kaliteli konutlar, birbirinden farklı kampanyalar mevcut.

Genelde 24 ile 48 ay arasında taksitli ödeme seçeneği sunuyor firmalar.

Ancak Latifoğlu Development bu konuda oldukça iddialı ve Life Square projesinde 60 ay “0” faiz kampanyası başlattı ve devam ediyor.

Long Beach’e yürüme mesafesinde yer alan Life Square projesi bölgede yatırım düşünenler için oldukça güzel bir proje. Uluslararası yatırımcıları ve yerli yatırımcıların konut sahibi olduğu projenin satışları hızla devam ediyor.

Site konseptiyle inşa edilen proje, ortak havuza sahip ve sosyal olanaklara oldukça yakın. Yürüyüş yolları, bisiklet yolları, eşsiz Long Beach denizine yakınlığı, cafe-restoranlara olan yakınlığı ile yatırımcılardan tam not aldı.

1+1, 2+1 daire ve 3+1 penthouse seçenekleri bulunan ve toplam 4 bloktan oluşan butik bir proje, Life Square.

  • 1+1 daireler 65 m2
  • 2+1 daireler 82, 90 ve 95 m2
  • 3+1 penthouse 160 m2 ve 100 m2 teras kullanım alanına sahip.

Teslim tarihine göre ödeme avantajı ve taksitlendirme imkanı değişiyor. Detaylar için Latifoğlu Development ile iletişime geçebilirsiniz.


Sizde Kıbrıs’ın en güzel sahiline ve en berrak denizine komşu olmak isterseniz, konforunuz ve huzurunuz için tüm detayların inşa edildiği Life Square projesinde yerinizi alın..

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır