2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Latifoğlu Development Direktörü Taşkın Ağaoğlu Kimdir?

8 Kasım 2022

Az ama özel olsun diyor, butik projelere odaklanıyor. Gazi Mağusa ve İskele bölgelerinde markalı konut projeleri inşa ederek, Avrupalı yatırımcılara başarılı satışlar yapıyor.
Latifoğlu Development Şirketi’nin Direktörü Taşkın Ağaoğlu kimdir?Az ama özel olsun diyor, butik projelere odaklanıyor. Gazi Mağusa ve İskele bölgelerinde markalı konut projeleri inşa ederek, Avrupalı yatırımcılara başarılı satışlar yapıyor.

Deniz yolu taşımacılığının da öncü firmalarından birini yönetiyor.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyeleri arasında yer alan Latifoğlu Development Şirketi’nin Direktörü Taşkın Ağaoğlu kimdir?

1968 yılında liman hizmetleri, denizcilik ve lojistik ağırlıklı kurulan Latifoğlu Şirketi babadan oğula geçerek, üçüncü kuşak Taşkın Ağaoğlu teslim alıyor.

Deniz yolu taşımacılığının yanı sıra 2004 yılında Kıbrıs inşaat firmaları arasına Latifoğlu Development de katılıyor.

Doğu Akdeniz Üniversitesi 2002 mezunu Taşkın Ağaoğlu, önceliğini müşteri memnuniyeti olarak benimsiyor. Taşkın Ağaoğlu, deniz yolu taşımacılığında olduğu gibi inşaat şirketinde de aynı bilinçle, aynı vizyonu devam ettiriyor.

Kuzey Kıbrıs’ın köklü isimleri arasında yer alan Latifoğlu Development, yoğunlaştığı alanlarda her zaman başarılı olmaya çalışan bir şirket.

Taşkın Ağaoğlu, özellikle rekabetin yoğun olduğu bölgelerde üçüncü kuşak olarak teslim aldığı sorumluluk ve vizyonla, yaptığı işlere değer katarak yoluna devam ediyor.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır