2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Latifoğlu Development’in yeni projesi Luna Residences

7 Eylül 2022

Kuzey Kıbrıs inşaat sektörün başarılı inşaat firmalarından Latifoğlu Development, sizi Kuzey Kıbrıs’ın en güzel sahillerinden Long Beach plajına komşu olmaya davet ediyor. Luna Residence projesi 1+1 teras ve 2+1 teras seçenekleriyle, rezidans hayatının konforunu ve şık tasarımını ayağınıza seriyor. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.

latifoğlu development luna residences

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden Latifoğlu Development, yeni projesinde konfor, rahatlık ve huzur için her ayrıntıya yer verdi.
Yüksek kaliteli yapı malzemeleriyle ve estetik mimari iç mekânıyla üretilecek olan Luna Residences, üç bloktan oluşuyor. Birinci kat dairelere özel teras alanı sunan proje, zemin kat daireler için de özel bahçe alanı sunuyor.

Güvenli bir yaşam alanı için Luna Residences
Latifoğlu Development, IP kamera sistemleriyle 7 gün 24 saat site giriş çıkışlarını ve apartman giriş çıkışlarını izleyebileceğiniz maksimum güvende bir rezidans yaşamı inşa ediyor.

Long Beach plajına sadece 50 metre mesafede yer alan yeni projede; 6 km yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuk oyun parkları, piknik alanları, sahilde bulunan kafeler ve düzenlenmiş yeşil alanlarıyla bütün beklentileri karşılayacak.

Proje özellikleri
Daire sahiplerinin erişimine özel 435m2 yüzme havuzuna sahip Luna Residences, birinci kat dairelere özel teras alanı, zemin kat dairelere ise özel bahçe alanı sunuyor. Çocuklarınızın güvenle vakit geçirebileceği çocuk havuzu ve hemen yanında çocuk oyun alanı da bulunuyor.

Her daireye ait otopark ile artık park sıkıntısı çekmeyeceğiniz yeni projede gözünüze hitap edecek yeşil alanlar da mevcut. Site içerisinde POOL Bar, A blok dairelerde önü kapanmayan deniz manzarası, A blok zemin kat dairelerde istek üzerine kişiye özel havuz olanağı, atık suların geri dönüşümü, klima alt yapısı, dairelerden havuza direk erişim ve tüm daire salon, mutfak ve banyolarında yerden ısıtma sistemi bulunuyor.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır