2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Latifoğlu Development ve Konut Projeleri

1 Aralık 2023

19 yıllık tecrübesi ile Kuzey Kıbrıs inşaat firmaları arasında öne çıkan, yaptığı projeler ile adından sıkça başarı ile söz ettiren Latifoğlu Development ve konut projelerini inceliyoruz.Kuzey Kıbrıs inşaat firmaları arasına 2004 yılında katıldı Latifoğlu Development Ltd.

Yılların verdiği deneyim firmaya, müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi anlama ve güncel teknoloji ile yüksek kalite malzeme kullanarak bu ihtiyaçlara cevap verebilme olanağı sağlıyor.

Firmanın misyonu

”Konut sahibi olmanın hayatınızdaki en önemli kararlardan biri olduğunun farkındayız. Bu karar yaşam tarzınızı yeni bir seviyeye taşıyacaktır. Bu yüzden, Şirketimiz inşa ettiği tüm konutlarda en yüksek kaliteyi yakalamaya çalışmaktadır. Bu şekilde hem uzun uğraşlarla kazandığınız paranızın karşılığını almakla kalmıyor, ayrıca doğru yatırım yapmış olmanın huzurunu da yaşıyorsunuz. Sonuç olarak, eviniz hak ettiğiniz her şeye sahip olmalı. Eviniz Latifoğlu Development Ltd. tarafından inşa edilmeli.”

Latifoğlu Development Konut Projeleri

Life Square

İskele Long Beach
İskele konut projeleri arasında hızlı bir satış başarısı yakalayan Life Square projesi, 1+1, 2+1 ve 3+1 penthouse seçeneklerinden oluşuyor. İskele bölgesinin eşsiz projelerinden. Mimari yapısı çok özel. Huzuru ve konforu aynı site içerisinde sunan proje Kıbrıs mimari geleneklerinden esinlendi. Long Beach’e, bisiklet ve yürüyüş yollarına, restoran, market, cafe gibi sosyal olanaklara oldukça yakın. Site içerisinde ortak yüzme havuzu da mevcut.

Luna Residences

İskele Long Beach

Long Beach plajına sadece 50 metre mesafede yer alan yeni projede; 6 km yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuk oyun parkları, piknik alanları, sahilde bulunan kafeler ve düzenlenmiş yeşil alanlarıyla bütün beklentileri karşılayacak. Luna Residences projesi 1+1 ve 2+1 seçeneklerinden oluşuyor.

görüntü

Lilium Park

İskele-Ötüken

Toplamda 120 konuttan oluşan lüks proje 4 farklı konut tipinden oluşuyor. Akdeniz’in en güzel sahillerine sahip İskele Ötüken’e konumlanan Lilium Park’da stüdyo, 1+1, 2+1 loft ve 1+1 loft konut tipleri bulunuyor. SPA, havuz, kapalı havuz gibi sosyal olanaklara sahip proje.

görüntü

Sunray Apartment

 

İskele Long Beach

Dünyaca ünlü Forbes Dergisi’ne konu olan Long Beach bölgesinde bulunan projede  2+1 ve 1+1 daire seçenekleri mevcut. Özel otoparka sahip olacak olan projede, 2+1’ daireler 88m2, 1+1 daireler ise 78m2 yaşam alanı sunuyor.

görüntü


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır