2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Kuzey Kıbrıs’ta Satışa Çıkan 4 Yeni Konut Projesi

21 Şubat 2022

KKTC’de yatırım mı düşünüyorsunuz? Sizin için Kuzey Kıbrıs’ta dikkat çeken 4 yeni konut projesini sıraladık. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.İnşaat sektöründe hareketlilik var. Hem proje sayısı artıyor, hem de kalite çıtası yükseliyor. Özellikle yabancı yatırımcının artan talebi, bu süreçte önemli bir etken.

Kuzey Kıbrıs’ta başarılı inşaat firmaları ile markalı konut projelerinin buluşma noktası Kıbrıs Emlak Merkezi olarak, siz değerli okurlarımızla 4 yeni konut projesini paylaşacağız.

Proje 1: Olive CourtDörter Construction

En yenisi ile başlayalım… İlk duyurusu Kıbrıs Emlak Merkezi üzerinden yapılan projenin ismi Olive Court. Kuzey Kıbrıs’ta Gazimağusa ve İskele bölgesinde faaliyet gösteren Dörter Construction imzalı projenin adresi Yeni Boğaziçi bölgesi. 56 lüks daireden oluşan proje, nehir havuzları ve mimarisiyle villa tadında bir yaşam sunuyor.

Proje 2: Majestik VillalarıDems Construction

Yine Kıbrıs Emlak Merkezi üzerinden ilk kez yatırımcı ile tanışan bir başka projeyi anlatacağız size, Majestik Villaları konut projesini… Dems Construction tarafından Yeni Boğaziçi bölgesinde hayata geçirilen proje, yatırımcısına lüks ve görkemli bir yaşam vaat ediyor. Üstelik bu dikkat çeken projede villa fiyatları, neredeyse daire fiyatına satılıyor.

Proje 3: Independent LifeKurtsan Group

İskele’nin gözdesi Long Beach bölgesinde lüks bir villa yaşantısına ne dersiniz? Kurtsan Group Independent Life ile ayrıcalıklı bir yaşama kapı aralıyor. Ada huzurunu doyasıya yaşayacağınız bu villa projesi dikkat çekenler arasında…

Proje 4: Bellapais Bigarty VillalarıNorth Steel Homes 

Girne’ye en güzel manzaradan bakmak ister misiniz? Girne’nin prestijli lokasyonu Bellapais’te yeni bir proje var. Çelik yapılarla öne çıkan North Steel Homes, Kuzey Kıbrıs’ta bir ilke imza atarak çelik yapıdan bir villa projesi sunuyor. Bellapais Bigarty Villaları 1200 m2 üzerine konumlanan, 5 yatak odalı ultra lüks villalardan oluşuyor.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır