2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerine dijital marka değeri katıyor

5 Mart 2021

Kıbrıs inşaat ve Kıbrıs emlak firması üyelerimize, üç dilde tanıtım fırsatı sunuyoruz ve markalarına ‘dijital’ marka değeri katıyoruz.Coronavirüs ile birlikte hayatımızda dijital bir sayfa açıldı. Dijitalde yoksanız, yoksunuz! Kıbrıs’ın ilk ve tek emlak haber portalı Kıbrıs Emlak Merkezi olarak, kurumsal üyelerimize dijital marka değeri katıyoruz.

Daha önce reklam ve tanıtıma yatkın olmayan firmalar ‘bizi bilen biliyor’ gibi, çağa uyum sağlamayan yaklaşımlar gösteriyordu. Sayıları az da olsa vardı. Dünyayı global bir krize sürükleyen Covid-19 salgını sonrası, hayatımızın her anı gibi iş akışı da değişti. Artık dünya ‘online’ bir süreçte.

Sınırlar kapandı, ülkeler kapandı, işyerleri kapandı. Bırakın gezip dolaşmayı, insanlar sokağa bile çıkamadı. İşte bu süreçte markasını, itibarını ve ürünlerini öncesinde globale taşıyanlar için bir fırsat dönemi doğdu.

Rakipleri ne yapacağını bilemezken, onlar online olarak yoluna katlayarak devam etti.

Benzer süreç Kuzey Kıbrıs ekonomisi için de yaşandı.

Dijitalde var olan için kazançlı bir fırsat dönemi oldu kriz.

Dijital altyapısı ile iş yapanları görenler, hemen benzer süreci firmalarına uyarlamak istiyordu iki ay öncesine kadar. Fakat aşının bulunması ve uygulanmaya başlaması, yine bazılarını rehavete sokmuşa benziyor.

Salgının bittiğini, artık çok da gerek olmadığını düşünenler var.

Fakat unutmayalım ki Coronavirüs aşısıyla bu salgın belki frenlenecek, fakat dünyanın yarını belli değil. O yüzden her koşulda var olmak için, dijital dünya herkes için olmazsa olmaz.

Kıbrıs’ın ilk ve tek emlak haber portalı olarak, yıllardır kurumsal üye firmalarımızı bu sürece hazırlıyoruz aslında.

Çalıştığımız inşaat firmaları ve emlak acenteleri, kimsenin kapıdan bile çıkamadığı dönemde, sektörde oluşan ‘güçlü, güvenilir ve bilirkişi’ imajıyla yatırımcı iletişimini sürdürdü.

Online yaşama hızlı adapte olan, rahatlıkla satışlar yaptı.

Sadece X hakkındaki haberleri ve analizleri okuyan bir yatırımcının sağladığı güvenle ülkeye gelmeden, yüz yüze görüşmeden şirketi adına vekalet verip, tüm satın alma sürecini devrettiğini biliyor musunuz?

Ya da çok uluslu bir firmanın, KKTC yatırımında çözüm ortağı olmak için önerdikleri yerli firmayı Kıbrıs Emlak Merkezi üzerinden, haberlerini ve röportajlarını okuyarak değerlendirdiğini ve ortak olduğunu?

Dünyada birçok ülkenin salgın yönetiminde sınıfta kaldığını ve kapıların açılmasıyla Kuzey Kıbrıs’a yönelecek yatırımcı rotasının adım adım hissedildiği şu günlerde, yatırımcılar bir kez daha araştırma sürecinde.

Düşünün ki X bir emlak ilanını inceleyen potansiyel alıcı bile, firmayı veya danışmanı teyit etmek ‘tarafsız göz’ diyerek bize danışıyor.

 

Kıbrıs Emlak Merkezi Farkı

Düşünün ki internetten daha önce kullanmadığınız bir ürün sipariş vereceksiniz. Tek baktığınız o ürünün fiyatı ve nerede satıldığı mı, yoksa ürün hakkındaki yorumlar mı?

Ücretli – ücretsiz, yeni – eski, tecrübeli – tecrübesiz, amatör – profesyonel, geçici – kalıcı  ilan sitelerini ve ilanların sıkça yayınlandığı sosyal medya paylaşımlarını düşünürsek, Kıbrıs Emlak Merkezi olarak tüm sorulara yanıt veren tek portalız.

KEM’i ziyaret eden yatırımcı hem ürünü, hem en uygun fiyatı, hem de ürün hakkındaki yorumları ve gelişim sürecini rahatlıkla takip edebiliyor.

Firma hakkındaki haberleri okuyor, sektördeki konumunu rahatlıkla değerlendirebiliyor.

Ve şimdi bu eşsiz avantaj artık 3 dilde: Türkçe, İngilizce ve Rusça.

Vakit markanızı doğru konumlayıp, uzmanlığınızı globale açma zamanı.

O yüzden de diyoruz ki “ilan her yerde, markanıza dijital sadece Kıbrıs Emlak Merkezi’nde…

 

ÜYELİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

 

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır