Dil/Language
İnşaat Firması: Latifoğlu Development
  • Teslim Ağustos 2021
  • Tipi Residence
  • Konut 59
  • Proje Alanı 5700 m²

Proje Bilgisi:

2004 yılında inşaat ve emlak sektörlerinde hizmet vermek üzere kurulan şirketimi, 15 yılda gerçekleştirdiği projelerden edindiği deneyim ile İskele Long Beach bölgesinde yaptığı Pearl Beach Villas ve Trio konutlarından sonra, şimdi de sizlere LIFE SQUARE projesini sunuyor.

1+1, 2+1 ve3+1 penthouselardan oluşan projemiz, plaja ve 6 kilometre uzunluğunda düzenlenmiş yürüyüş yollarına, restoran, market, cafe gibi sosyal tesislere sadece 225 metre mesafede yer alıyor.

Kendisine ait yüzme havuzu bulunan LIFE SQUARE, sizlerin huzuru ve konforu için Kıbrıs mimari geleneklerinden esinlenerek 2 ve 4 katlı olarak tasarlanmıştır.

 

Düzenlenmiş peyzaj alanlarına sahip sahili, bisiklet ve yürüyüş yolları, Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabileceğiniz restoranları, spor salonu, sauna, masaj, eczane, market gibi hizmetleri çevresinde barındıran bir bölgede yer alan LIFE SQUARE sizlere huzur dolu bir hayatın kapılarını aralıyor.

 

Our company had been established in 2004 to serve in the construction sector.

Today we have 15 years of experience in real estate development. After our Pearl Beach Villas and Trio Residence at İskele Long Beach area, now we present you teh LIFE SQUARE Project.

Our Project consists of 1+1, 2+1 apartments and 3+1 penthouses . It is located less than 250 meters form the beach, nearby social facilities such as retaurants, markets and cafes.

6 km long bike and walking pat hare as well located nearby. LIFE SQUARE inspired by the Cypriot architectureal traditionals, with its own 20 m long swimming pool – has been designed for your peace and comfort.

Enjoy the sun and the sea on the Long Beach where the golden sands meet the tuquoise-blue waters or enjoy the pool if you prefer.

LIFE SQUARE is located in Long Beach area, with its landscaped territories, cycling and walking paths, retaurants, providing you the unique tates of Mediterranean cuisine, as well as sports halls, saunas, pharmacies, markets, massage saloons and many more.

Firma Profili

Latifoğlu Development Ltd, 2004 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde Emlak ve İnşaat sektörlerinde faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. 13 yıllık deneyim Şirketimize, müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi anlama ve güncel teknoloji ile yüksek kalite malzeme kullanarak bu ihtiyaçlara cevap verebilme olanağı sağlamıştır. Misyonumuz: Konut sahibi olmanın hayatınızdaki en önemli kararlardan biri olduğunun farkındayız. Bu karar yaşam tarzınızı yeni bir seviyeye taşıyacaktır. Bu yüzden, Şirketimiz inşa ettiği tüm konutlarda en yüksek kaliteyi yakalamaya çalışmaktadır. Bu şekilde hem uzun uğraşlarla kazandığınız paranızın karşılığını almakla kalmıyor, ayrıca doğru yatırım yapmış olmanın huzurunu da yaşıyorsunuz. Sonuç olarak, eviniz hak ettiğiniz her şeye sahip olmalı. Eviniz Latifoğlu Development Ltd. tarafından inşa edilmeli.

Proje Haberleri

Latifoğlu Development Haberleri