2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com

Retreat

Tasarım ve konforun yarattığı zarafet…
Favorilerime Ekle
Proje Tipi
Apartman / Rezidans
Proje Durumu
Satışları Tamamlandı
Başlangıç Fiyatı
55.000£
Teslim Tarihi
01.01.2022

Proje Açıklaması

RETREAT

Tasarım ve konforun yarattığı zarafet…

Kıbrıs’ın kuzey sahilindeki popüler Crystal Bay Marina projemizin devamında sadece 50 konutluk yeni lüks tatil evi projemizi sunmaktan gurur duyuyoruz. 700 metre uzaklıktaki Akdeniz manzarası ile muhteşem Beşparmak dağlarının eteğine yaslanmış, kapınızın önünden başlayan dağ yürüyüş yolları ile tatilinize vardığınız anda başlıyor. The Retreat, 25 bahçe katı ve 25 çatı katından oluşuyor. Tüm faaliyetleri bulabileceğiniz tatil köyü Kuzey Kıbrıs’ın Esentepe bölgesinde. Tatilciler buraya güneş, kum plajları, mükemmel dağ yürüyüş yolları ve en üst seviyede golf oynayabilecekleri Korineum Golf Kulübü için özellikle tercih ediyorlar. Sunduğumuz aktiviteler arasında şelalesi de olan şık bir ortak yüzme havuzu, misafirlerimiz için dinlenme alanları ve tesislerden tüm yıl faydalanma imkânı sunan kapalı ısıtılmış yüzme havuzu var. Senenin 365 günü uluslararası a la kart menüleri ile tüm bölgenin en popüler restoranları arasında yer alan Joya Bar ve Tiki Bar tesislerin içinde yer alıyor.

Tesislerde bulunan site yönetimi ve kiralama hizmetleri gayrimenkul yatırımınızın sorunsuz yönetimini sağlıyor.

Lokasyon: Girne
Bölge: Küçük Erenköy
Toplam Alan: m2
Toplam Konut: 50
Kapak Resmi

Evergreen Developments Group, Kuzey Kıbrıs’ın en önemli lokasyonlarında benzersiz villa ve apartmanların geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır. Evergreen Developments Group, emlak işinde geniş bir profesyonel deneyime sahip uluslararası bir ekipten oluşmaktadır.

Gelişmiş inşaat malzemeleri ve yöntemlerinin kullanımıyla birleşen yüksek düzeyde teknik uzmanlık, ürünlerimizin kalitesini garanti eder. Tasarladığımız her Kuzey Kıbrıs gayrimenkul projesi kendine özgü bir karaktere sahiptir ve çevreyi korurken yüksek kaliteli bir yaşam tarzı sunmayı amaçlamaktadır.

Müşterilerimize, KKTC’de sağlam bir gayrimenkul yatırımının yanı sıra müşteri memnuniyetini sağlayan en yüksek tasarım ve inşaat kalitesinde Kuzey Kıbrıs’ta konut veya tatil evleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

İlan Yorumları

Buradan Giriş yapın danışmana görüş eklemek için
 • Evergreen Developments Group

  10 Proje - 71 Haber

  Profil
  KEM Üyeliğinde 3 Yıl
 • Akıllı Arama

 • Projeniz mi var?

  KEM ailesinin bir parçası olmak için hemen firmanızı ekleyin.

  Kayıt Olun
 • Hızlı İletişim Formu

  Firma İle İletişime Geç

  Listeleri Karşılaştır