2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Evergreen Developments Group İmzalı Oasis Projesi Konum Avantajları

25 Haziran 2024

Projeleriyle yüksek kaliteli yaşam tarzlarını Kuzey Kıbrıs’a taşıyan Evergreen Developments Group’un Oasis projesi konum avantajlarını inceliyoruz! Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs inşaat sektörü gelişen konseptler, farklı mimariler, dikkat çeken konut projeleri ile büyümeye devam ediyor.

Bu projelerden biride Evergreen Developments Group imzalı Oasis projesi.

Benzersiz villa ve apartman projeleriyle öne çıkan Evergreen Developments Group’un Oasis projesinde yatırım fırsatı var.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden Evergreen Developments Group imzalı bu muhteşem proje’de inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam etmekte ve satışlarda sona doğru yaklaşılmaktadır.

Akdeniz’e bakan bir konumda yer alan proje bahçe stüdyo dairelerinden üç yatak odalı bungalovlara kadar değişen 174 tesisten oluşmaktadır.

Ayrıca projede iki açık yüzme havuzu, spor salonu, sauna, ısıtmalı kapalı havuz ve tesis bünyesindeki restoran ve bar dahil olmak üzere birçok olanak bulunmaktadır.

İster yatırım amaçlı ister oturmak için, siz de bu benzersiz konsept projede yerinizi almak için Evergreen Developments Group ile iletişime geçebilirsiniz.


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır