2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com

Lighthouse

Akdeniz’in muhteşem güzelliği ile baş döndüren yepyeni sahil tatil evleri ...
Favorilerime Ekle
Proje Tipi
Karma
Proje Durumu
Yapım Aşamasında
Başlangıç Fiyatı
160.000£
Teslim Tarihi
01.01.2022

Proje Açıklaması

Akdeniz’in muhteşem güzelliği ile baş döndüren yepyeni sahil tatil evleri

Eşi benzeri olmayan bir lokasyonda inşa edilen bu özel sitenin evlerinin her bir odasından Akdeniz’in muhteşem manzarasını görebilir, en iyi plajlara kısa bir yürüyüş ile ulaşabilir, her bir konutun  özel havuzunda kişiye özel hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

70 metre uzunluğundaki tüm konutların önünden geçen havuz hem uzun mesafe yüzmek isteyenlere hem de evlerinin önünde havuzun tadını çıkartmak isteyenlere hitap ediyor. Havuz terası ve peyzajlı bahçe düzenlemesi hem dinlenme fırsatı arayanlar hem de dış mekânda misafir ağırlamayı sevenler için ideal.

Tümü manzara ile bütünleşen iç mekânları ile özel yüzme havuzlu veya teras yüzme havuzlu lüks bungalov, bahçe daireleri veya çatı teraslı dairelerin kendilerine özgü iç mimarisi ve düzenlemeleri her bir konutu ayrıcalıklı kılıyor.

Yatırımınızın bakımı ve kiralama işlemlerini adınıza gerçekleştiren Evergreen Yönetim ve Kiralama Şirketi size sorunsuz bir deneyim sunuyor.

Lokasyon: Girne
Bölge: Esentepe
Toplam Alan: m2
Toplam Konut: 38
Kapak Resmi

Evergreen Developments Group, Kuzey Kıbrıs’ın en önemli lokasyonlarında benzersiz villa ve apartmanların geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır. Evergreen Developments Group, emlak işinde geniş bir profesyonel deneyime sahip uluslararası bir ekipten oluşmaktadır.

Gelişmiş inşaat malzemeleri ve yöntemlerinin kullanımıyla birleşen yüksek düzeyde teknik uzmanlık, ürünlerimizin kalitesini garanti eder. Tasarladığımız her Kuzey Kıbrıs gayrimenkul projesi kendine özgü bir karaktere sahiptir ve çevreyi korurken yüksek kaliteli bir yaşam tarzı sunmayı amaçlamaktadır.

Müşterilerimize, KKTC’de sağlam bir gayrimenkul yatırımının yanı sıra müşteri memnuniyetini sağlayan en yüksek tasarım ve inşaat kalitesinde Kuzey Kıbrıs’ta konut veya tatil evleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

İlan Yorumları

Buradan Giriş yapın danışmana görüş eklemek için
 • Evergreen Developments Group

  10 Proje - 11 Haber

  Profil
  KEM Üyeliğinde 2 Yıl
 • Akıllı Arama

 • Projeniz mi var?

  KEM ailesinin bir parçası olmak için hemen firmanızı ekleyin.

  Kayıt Olun
 • Hızlı İletişim Formu

  Firma İle İletişime Geç

  Listeleri Karşılaştır