2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Evergreen Developments ve Creditwest Bank arasında anlaşma

13 Aralık 2017

Evergreen Developments ve Creditwest Bank arasında Aphrodite Park Residance Projesi ile ilgili olarak yatırım finansman garantörlük anlaşması imzalandı. İşte detaylar..Evergreen Developments ve Creditwest Bank arasında Aphrodite Park Residance Projesi ile ilgili olarak yatırım finansman garantörlük anlaşması imzalandı. Evergreen Developments tarafından Lefke bölgesindeki en önemli yabancı yatırım olan Aphrodite Sahil Köyü, hem yerli hem de yabancı vatandaşlara hizmet ediyor. Evergreen Developments, ilerleyen dönemde bölge halkı ve turistler için Gaziveren – Yeşilyurt arasında Sunset Bulvar adlı bisiklet ve yürüyüş parkuru da inşaa edecek.

Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer ve Evergreen Developments Direktörü Amikam Mahroom geçtiğimiz gün bir araya gelerek işbirliği sözleşmesini imzaladı. Toplantıya Creditwest Bank Kredi ve Merkezi Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Doğan Akay, Aphrodite Sahil Köyü Genel Müdürü Cihan Erdoğan ile Creditwest Bank Pazarlama Yöneticisi Fırat Gürboyoğlu, Bireysel Pazarlama Yönetmen Yardımcısı Arife Karaçete ve Gemikonağı Şube Müdürü Yeliz Gökçek katıldı.

CREDITWEST BANK, KKTC’DE BİR İLK OLARAK YATIRIM FINANSMAN GARANTöRLÜĞÜ SAĞLIYOR

Creditwest Bank’ın bankacılık ve emlak sektöründe yeni başlattığı yatırım finansman garantörlük anlaşması uyarınca, inşaat şirketleri projelerinin finansmanlığını banka garantisi altına alarak inşaatlarını planladıkları şekilde ve zamanında bitirme imkanı elde ediyorlar. Creditwest Bank sadece proje yatırım finansmanlığı sağlamakla kalmayıp projenin satışına da destek olarak çok özel koşullarda bireysel ev kredileri sağlıyor. Credithome ve Credithome Mortgage adı altında yerli ve yabancı uyruklu vatandaşlara yönelik sunulan ev kredileri 180 aya varan vadeler ve proje başladığı andan itibaren ev sahibi olma şansı sunuyor.

EVERGREEN DEVELOPMENTS GAZİVEREN SAHİLİNDEKİ YATIRIMA DEVAM EDİYOR

Evergreen Developments’in 16. projesi olan ve Türk koçanlı arazi üzerine inşaa edilmeye başlayan Gaziveren Sahilindeki Aphrodite Park Residance projesi, 2 adet 10’ar katlı bloktan oluşuyor.

Proje, her blokta çatı katta ortak kullanıma açık yüzme havuzu, spor salonu ve havuz, bardan oluşacak olan bloklar yanında, zemin kata bir ortak kullanıma açık olan havuz ile çocuk havuzu yanında Argonya Park Café Restaurant’dan oluşuyor.

Daireler %100’e Varan Oranlarda ve 180 Aya Varan Vadelerle Kredilendiriliyor

İlk bloktaki dairelerin birçoğu yabancı yatırımcılar tarafından alınmış olup, ikinci blok daireler Creditwest Bank tarafindan müşterilere %100’e finansman oranları ve 180 aya varan vadelerle kredilendirilebiliyor.

Daire Koçanları Proje Bitiminde Hemen Teslim

Aphrodite Park Residance projesinde tüm daire koçanları proje başlamadan önce hazırlandı ve dairelerin hazırlanmasına muteakip devir işlemleri gerçekleşecektir. Park projesinden daire alan müşteriler şuan proje aşamasında olan ve çok yakında yapılması planlanan Sunset Bulvar isimli Gaziveren – Yeşilyurt arası bisiklet ve yürüyüş parkuruna komşu olacaklar.

Lifestyle daire alıcıları özellikle ülkemizin temiz havasının tadını 10.kat havuz başında çıkarıp Gaziveren’in muhteşem gün batımını izleyebilecek, yatırım yapmayı düşleyen müşteriler ise çok yakında bulunan 3 adet üniversite ve Booking.com yatırım olanaklarından da yararlanabilecektir.

Afrodit sitesi K.K.T.C’de satın alabileceğiniz tek 9.0 Superb reytingli Booking.com üyesi olan projedir.


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır