2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com

Aqua West

Rüyalarınızı gerçekleştirecek tüm özellikler bir arada…
Favorilerime Ekle
Proje Tipi
Karma
Proje Durumu
Yapım Aşamasında
Başlangıç Fiyatı
1.090.000£
Teslim Tarihi
01.01.2023

Proje Açıklaması

Kıbrıs’ın kuzey sahilinin en çok satan sitelerinden olan Aquamarine sitesinin bir parçası olmak Aqua West Homes’a birçok avantaj sağlıyor.

Seçkin projenin 2. Etabı sahilden 300 metre uzaklıktaki konumuyla popüler restoran ve barlara yürüme mesafesinde erişim sağlıyor. Kendi alanlarındaki 3 ortak havuza ve restorana ek olarak Aqua West sakinleri Aquamarine sitesinin şelaleli muhteşem ortak havuzunu, çocuk havuzunu, en son teknoloji ile donatılmış spor salonunu ve kışın da saunasını kullanabilirler.

Aqua West sitesine lüks donanımlı 5 özel bungalov, 9 bahçe katı daire, 9 çatı katı ve 1 özel villa yer alıyor.

Lokasyon: Girne
Bölge: Esentepe
Toplam Alan: m2
Toplam Konut: 23
Kapak Resmi

Evergreen Developments Group, Kuzey Kıbrıs’ın en önemli lokasyonlarında benzersiz villa ve apartmanların geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır. Evergreen Developments Group, emlak işinde geniş bir profesyonel deneyime sahip uluslararası bir ekipten oluşmaktadır.

Gelişmiş inşaat malzemeleri ve yöntemlerinin kullanımıyla birleşen yüksek düzeyde teknik uzmanlık, ürünlerimizin kalitesini garanti eder. Tasarladığımız her Kuzey Kıbrıs gayrimenkul projesi kendine özgü bir karaktere sahiptir ve çevreyi korurken yüksek kaliteli bir yaşam tarzı sunmayı amaçlamaktadır.

Müşterilerimize, KKTC’de sağlam bir gayrimenkul yatırımının yanı sıra müşteri memnuniyetini sağlayan en yüksek tasarım ve inşaat kalitesinde Kuzey Kıbrıs’ta konut veya tatil evleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

İlan Yorumları

Buradan Giriş yapın danışmana görüş eklemek için
 • Evergreen Developments Group

  10 Proje - 71 Haber

  Profil
  KEM Üyeliğinde 3 Yıl
 • Akıllı Arama

 • Projeniz mi var?

  KEM ailesinin bir parçası olmak için hemen firmanızı ekleyin.

  Kayıt Olun
 • Hızlı İletişim Formu

  Firma İle İletişime Geç

  Listeleri Karşılaştır