Four Seasons Life

Akdeniz'de farklı bir yaşam…
Favorilerime Ekle
Proje Tipi
Kombine
Proje Durumu
Yapım Aşamasında
Başlangıç Fiyatı
52.493£
Teslim Tarihi
01.04.2021

Proje Açıklaması

Four Seasons Life

Beş yıldızlı huzurlu bir an için, arkanıza yaslanın ve adalarımızın güzelliğini ve muhteşem kumunu güzelleştirin. DÖRT MEVSİM ÖMRÜ projemizin kaliteli yaşam tarzını sizlere sunarak projemizin en prestijli lüksünü sunuyoruz. Kendi evimizde huzur ve dinginlik rahatlığınız içinde en büyüleyici güneş, kum, deniz adalarımızın sonsuzluğuna ulaşmanızı sağlamak için yola çıktık.

FOUR SEASONS LIFE, FOUR VISION DEVELOPMENTS’in en yeni projesidir ve size deniz cephesinde yer alan bir yaşam sunar.

FOUR VISION DEVELOPMENT, KUZEY KIBRIS’ta garantili ortaklığı olan en köklü firmalardan oluşan dört inşaat şirketi tarafından ortaklaşa kurulmuş bir gayrimenkul yatırım ortaklığıdır: DÖVEÇ ŞİRKETLER GRUBU. NOYANLAR ŞİRKETLER GRUBU. RECAIOĞLU GRUP ve TUNALI GRUBU, Kuzey Kıbrıs’ta inşaat yatırımlarının yükselen değeri İSKELE BOĞAZ bölgesinde yer almaktadır. 76 dönüm üzerine kurulacak olan proje, denizde sıfır olduğu için hem yatırımcıların hem de tatilcilerin dikkatini çekiyor. 420 konuttan oluşacak bu proje eşit ayrıcalıklarla donatılmıştır ve mahremiyetinizi sahilde geçirebilirsiniz.

FOUR SEASONS LIFE sahil evleri, ustaca yaratılmıştır ve size çevrenin doğal dokunuşunu getiren huzurlu ve güvenli bir yaşam sunar.

Hizmetler ve Faaliyetler:
·         Çocuk oyun alanı
·         Spa
·         Bisiklet sürme yolu
·         Jimnastik
·         Su Sporları
·         Restoran
·         Havuz Bar
·         Sahil bar
·         Su parkı
·         Yürüyüş yolu
Lokasyon: İskele
Bölge: Long Beach
Toplam Alan: 102000 m2
Toplam Konut: 420
Kapak Resmi
Noyanlar Şirketler Grubu'nun geçmişi ve kökleri 1970'li yıllara dayanmaktadır. Yetenekli Yüksek Mimar Gökhan Noyan’ın 1970’li, 1980’li yıllarda pek çok projeye imza atmasıyla başlayan serüven, 1986 yılında kardeşi Mustafa Noyan’ın İnşaat mühendisliğinden mezun olması ile farklı bir boyut kazanmıştır. Birlikte adadaki birkaç mimarlık-mühendislik ofisinden biri olma yolunda ilk adımı atarak, Arken Mimarlık ve Mühendislik Ltd.’i kurmuşlardır. Arken Ltd.’in kurulması ile birlikte projelerine hız veren şirket, Mağusa ve diğer bölgelerde apartman projelerine imza atmışlardır. 1999 yılında ise, girişimci genç Mimar Ahmet Noyan’ın ekibe katılmasıyla şirketin yükselişi ivme kazanmıştır. İlk site projesine bu yıllarda imza atılmıştır. Çok kısa sürede Mağusa’dan İskele bölgesine kadar başarılı yatırımlar yapılmış ve doğru adımlar atılmıştır. 1973 yılından bugüne kadar, 100’ün üzerinde apartman projesinin, 1500’ün üzerinde mimari ve mühendislik projesinin, 17 büyük site projesinin altına Noyanlar Group imzası atılmıştır. 3,000’i aşan aileyi ev sahibi yapan şirket 8,000 civarı kişiye yaşam alanı sağlamıştır. Noyanlar Grup yönetim kurulu her zaman bugünü değil, geleceği düşünerek hareket etmiştir. Her adımda yeni pazar potansiyellerinin önünü açabilmek için çalışmalar yapılmıştır. Şirketin en büyük hedefi, hizmet verdiği kollarda kalite ve konfor seviyesini yükseltmek olmuştur. Böylelikle sadece Kuzey Kıbrıs’tan değil, farklı kültürlere sahip Dünyanın her yerinden geniş müşteri portföyüne ulaşılmıştır. Kuzey Kıbrıs’ın doğal güzelliği, güvenli ve huzurlu atmosferi, eşi benzeri olmayan kültürü de şirketin dünyaya açılmasında büyük katkı sağlamıştır.

İlan Yorumları

Buradan Giriş yapın danışmana görüş eklemek için
 • Noyanlar Group of Companies

  7 Proje - 25 Haber

  Profil
 • Akıllı Arama

 • Projeniz mi var?

  KEM ailesinin bir parçası olmak için hemen firmanızı ekleyin.

  Kayıt Olun
 • Hızlı Mesaj

  Listeleri Karşılaştır