2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com

Orchid Kyrenia

Doğanın içinde bir yuva…
Favorilerime Ekle
Proje Tipi
Villa
Proje Durumu
Satışta
Başlangıç Fiyatı
185.000£
Teslim Tarihi
01.01.2020

Proje Açıklaması

Orchid Kyrenia

Doğanın içinde bir yuva…

Orchid Kyrenia’nın devamı niteliğinde çok özel bir proje. Ortak yüzme havuzu, doğal çocuk oyun alanı, piknik alanı bulunan güvenlikli sitede sadece sakinlerinin faydalandığı orkide yürüyüş yolları da yer alıyor. Doğanın tam ortasında konuşlanan site aile tatili yapmak için ideal bir konumda.

Ev sahipleri bahçe katındaki teraslarından yeşillik ve dağ manzarasını, mutfağı da bulunan çatı terasından ise dağları ve Akdeniz’i seyrediyorlar. Ayrıca doğa ile daha da yakınlaşmak için bir küçük iç bahçeleri de bulunuyor. Etrafı camla çevrili modern merdiven sizi iç bahçeden 2 yatak odalı 2 banyolu üst kata ulaştırıyor.

Sırtını dağlara yaslayan Bellapais bölgesi, Kuzey Kıbrıs’ın kuzey sahilinde tarihi limanındaki restoran ve mağazalarıyla bilinen Girne yakınlarında bulunur. Turistik bir bölge olan Bellapais, aynı isimdeki muhteşem manastırında yıl boyunca verilen konserler ve sergilere de ev sahipliği yapıyor. Burada eşsiz manzara eşliğinde pek çok yerde yemek yitebilirsiniz.

Kıbrıs’ın en iyi global İB okulu olan  English School of Kyrenia 5 dakika sürüş mesafesinde. Orchid Kyrenia bu açıdan çocuklarına yüksek kaliteli ve ulaşılabilir özel eğitim sağlamak isteyen ailelerin de gözdesi durumunda.

Projeden Ercan havalimanı sadece 45 dakika sürüş mesafesinde.

Lokasyon: Girne
Bölge: Bellapais
Toplam Alan: m2
Toplam Konut: 27
Kapak Resmi

Evergreen Developments Group, Kuzey Kıbrıs’ın en önemli lokasyonlarında benzersiz villa ve apartmanların geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır. Evergreen Developments Group, emlak işinde geniş bir profesyonel deneyime sahip uluslararası bir ekipten oluşmaktadır.

Gelişmiş inşaat malzemeleri ve yöntemlerinin kullanımıyla birleşen yüksek düzeyde teknik uzmanlık, ürünlerimizin kalitesini garanti eder. Tasarladığımız her Kuzey Kıbrıs gayrimenkul projesi kendine özgü bir karaktere sahiptir ve çevreyi korurken yüksek kaliteli bir yaşam tarzı sunmayı amaçlamaktadır.

Müşterilerimize, KKTC’de sağlam bir gayrimenkul yatırımının yanı sıra müşteri memnuniyetini sağlayan en yüksek tasarım ve inşaat kalitesinde Kuzey Kıbrıs’ta konut veya tatil evleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

İlan Yorumları

Buradan Giriş yapın danışmana görüş eklemek için
 • Evergreen Developments Group

  10 Proje - 11 Haber

  Profil
  KEM Üyeliğinde 2 Yıl
 • Akıllı Arama

 • Projeniz mi var?

  KEM ailesinin bir parçası olmak için hemen firmanızı ekleyin.

  Kayıt Olun
 • Hızlı İletişim Formu

  Firma İle İletişime Geç

  Listeleri Karşılaştır