2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com

Pearl Island

Güneşin Gülümsediği ve Denizin Fısıldadığı Yer
Favorilerime Ekle
Proje Tipi
Apartman / Rezidans
Proje Durumu
Yapım Aşamasında
Başlangıç Fiyatı
39.995£
Teslim Tarihi
01.01.2022

Proje Açıklaması

Pearl Island 156 stüdyo daireden oluşmaktadır: zemin kat stüdyo daireler 35m 2 brüt alana, 8m 2 bahçe terasına ve birinci katta 35m 2 brüt alana, 8m 2 terasa ve 35m 2 çatı terasına sahip stüdyo dairelerden oluşmaktadır .

Sitede tuzlu su arıtma sistemli ortak yüzme havuzu ve çocuk havuzu bulunmaktadır.

Site Yönetimi, Mülk Yönetimi ve Kiralama Hizmetleri

Site, Golf sahasına ve sadece 2 dakika uzaklıkta bulunan diğer sahil projemiz Maldives Homes’a ücretsiz servis hizmeti sunacak. Bu nedenle Pearl Island sakinleri Maldives Homes’ta bulunan plaj, sinema, spor salonu, tenis kortu, basketbol sahası, mini golf, çocuk oyun alanı, restoran, mini market, sauna, Türk hamamı, masaj gibi tesislerden yararlanabilmektedir. , güzellik merkezi, kapalı havuz. Pearl Island sakinleri, Maldives Homes’ta sağlanan olanaklardan yararlanabilirler.

Bakım ücreti aylık 60 GBP olacak ve sitenin ortak kullanım alanlarının (yüzme havuzu, ortak bahçe alanları, site temizliği), su pompası sisteminin, sitede CCTV Güvenlik Kamera Sistemlerinin bakımını kapsayacaktır.

Pearl Island Homes sakinlerine satış öncesi ve satış sonrası hizmetler de verilecek. Mülkle ilgili konulardaki tüm ihtiyaçlar veya gereksinimler 7/24 hizmetlerimiz tarafından ele alınacaktır.

Mülklerini ister yoğun sezonda ister sezon dışında kiralamak isteyenler için de kiralama hizmeti vereceğiz.

Lokasyon: Girne
Bölge: Esentepe
Toplam Alan: m2
Toplam Konut: 153
Kapak Resmi

Cyprus Construction, Kuzey Kıbrıs’ta kaliteli projeler yapan profesyonel bir inşaat firmasıdır.

Amacımız, size en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktır.

Aile işletmemiz hem İngiltere’de hem de Kuzey Kıbrıs’ta çalışmaktadır. Projelerimizde en iyi konumları seçerken yerel ada bilgimizi kullanıyoruz. Konumlarımız, bölgedeki olanaklardan ve çarpıcı manzaralardan yararlanmanız ve  yıl boyunca su kaynağına erişim sağlamak için stratejik olarak seçiliyor.

Kalite kontrol standartlarımız çok yüksektir ve sadece yüksek kalitede malzeme ve adada bulunan en iyi işçiliği kullanırız.

Cyprus Construction olarak her müşterinin kendine özgü ihtiyaçları ve özel gereksinimleri olduğunu biliyoruz. Personelimiz deneyimlidir ve çok çeşitli mesleki ve kişisel bilgiler sunabilecek yeterliliktedir. Bu tecrübe ve bilgi, sadece mülk satın almak için değil, Kuzey Kıbrıs’ın kendisi ve onun çeşitli yönleriyle ilgilidir. Başarımız, “müşterilerimiz en değerli varlığımızdır” ilkesine dayanır.

Cyprus Construction, Kuzey Kıbrıs’ta mülk satın almak için ihtiyaç duyacağınız tüm konularda destek sağlar.

Mülk satın almanın muhtemelen vermeniz gereken en önemli finansal kararlardan biri olduğunun farkındayız. Bu yüzden sizden bu konudaki yükü kaldırmak ve Kuzey Kıbrıs’taki mülk satın alımlarınızı keyifli bir deneyim haline getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Bizim işimizin en önemli kısmı sizin memnuniyetiniz.

İlan Yorumları

Buradan Giriş yapın danışmana görüş eklemek için
 • Cyprus Constructions

  4 Proje - 99 Haber

  Profil
  KEM Üyeliğinde 4 Yıl
 • Akıllı Arama

 • Projeniz mi var?

  KEM ailesinin bir parçası olmak için hemen firmanızı ekleyin.

  Kayıt Olun
 • Hızlı İletişim Formu

  Firma İle İletişime Geç

  Listeleri Karşılaştır