2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Cyprus Constructions’tan Hawaii Homes İçin Görkemli Lansman

30 Ağustos 2022

Kuzey Kıbrıs’ın en yeni konut projesi, yatırımcısıyla buluştu. Cyprus Constructions Hawaii Homes projesinin lansmanında yatırımcılar buluştu. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Uzun zamandır merakla bekleniyordu, görkemli bir tören ile görücüye çıktı.

Kuzey Kıbrıs’taki en büyük deniz kenarı konut projesi olan Hawaii Homes’un lansmanı, Maldivler Homes’ta düzenlenen gecede gerçekleşti. KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, yabancı yatırımcılar, emlak acenteleri ve Cyprus Constructions ortakları katılımıyla düzenlenen gecede eğlence dolu anlar yaşandı. 

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden Cyprus Constructions’ın yeni konsept projesi olan Hawaii Homes’un 2025’de tamamlanması planlanıyor. 

En büyük deniz kenarı konut projesi Hawaii Homes 

1+1, 2+1 çatı katları ve üç yatak odalı lüks villa seçenekleriyle Hawaii Homes, Kıbrıs inşaatlarının en büyük deniz kenarı konut projesi olarak gösteriliyor. 

Esentepe sahilinde yer alan projede yapay nehirler, göller ve ünlü bahçe tasarımlarından tutun da, tesis bünyesinde ısıtmalı kapalı havuz, spa merkezi, restoran, bar, spor salonu, basketbol ve tenis kortu da bulunuyor. Projenin 2025 yılı sonunda tamamlanması hedefleniyor. 

Hawaii Homes sakinlerine satış öncesi ve satış sonrası hizmetler de sunacak olan Cyprus Constructions, konutla ilgili konularda her türlü ihtiyaç ve gereksinim için 7/24 hizmet verecek. 

Projede kiralama hizmeti de sunuluyor 

Cyprus Constructions, yüksek sezonda ve sezon dışında Hawaii Homes konutunu kiralamak isteyenler için kiralama hizmeti de sunuyor. 

Yatırım fırsatı 

Yatırım amaçlı veya sadece ek gelir elde etme düşüncesinde olanlar için de harika bir yatırım fırsatı olan Hawaii Homes, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Esenptepe sahilinde tropikal bir cennete kapılarını açtı.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ

 


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır