yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Cyprus Construction CEO’su Ali Güler, Cyprus Construction’u ve yeni projeleri anlattı.

21 Şubat 2020

Kıbrıs inşaat sektörünün güçlü markası Cyprus Construction Girne Esentepe bölgesine değer katmaya devam ediyor. 2020 yılına 4 proje ile hızlı başlayan firmanın CEO’su Ali Güler projelerinin detaylarını ve avantajlarını Kıbrıs Emlak Merkezi okurları için anlattı.Cyprus Construction Maldive Homes projesi ile 2019 yılında kendinden oldukça söz ettirdi. Girne Esentepe bölgesinde mimarisi ile oldukça dikkat çekici bir proje oldu. Birinci etabı tamamlandı ve alıcılara teslim edildi. İkinci etabı ise verilen tarihten daha önce tamamlanacak.

2020 yılına 4 proje ile başlayan ve aralarında yatırım için oldukça yüksek avantajlar bulunan projelerin detaylarını Cyprus Construction CEO’su Ali Güler anlattı..

Cyprus Construction neler yapıyor?

Cyprus Construction inşaat sektöründe 25 yıldır hizmet veren bir firma. Esentepe bölgesinde konsept tarzda, yüksek kaliteli yaşam alanları ve projeler inşa ediyoruz.

Şirketimizin direktörü Salih Kayım olup, ben de şirket CEO’su olarak Cyprus Construction ailesine geçen yıl katılmış bulunmaktayım.

Şu an Esentepe bölgesinde devam etmekte olan 4 projemiz bulunuyor. Bu projelerimiz Maldives Homes Projesi, Idyll Homes Projesi, Mykonos Homes Projesi ve Pearl Island projeleridir.

Maldives Homes projesi, şu anda birinci etabı tamamlandı ve evler sahiplerine zamanında, söz verilen tarihte teslim edildi. Maldives Homes 2. Etabı ise Mayıs 2020 tarihinde belirlen teslim tarihinden de önce tamamlanacak. Denize gerçek anlamda sıfır ve konsept bir proje olan Maldives Homes projesinde çok yüksek kaliteli ürünlerle tamamlanan 1+1, 2+1 ve 3+1 apartman daireleri ile birlikte Maldive Villaları ile geniş bir seçenek sunuyor. Bu projede toplam konut sayısı 65’tir.

İçerisinde SPA, Türk hamamı, sauna, Thai masaj salonu, güzellik merkezi, sağlık merkezi, yoga ve pilates odaları, konferans odaları, Califorian Restaurant, tenis kortu ve basketbol sahası, mini market, çocuk oyun alanı, mini golf ve 4 açık ve 1 kapalı olmak üzere toplam 5 tuzlu su yüzme havuzu barındıran, 5 yıldızlı otel konseptinde bir projedir. Kendi plajı olan, plajda su sporları, açık hava sineması, beach barı olan detaylı düşünülüp inşa edilen çok nitelikli özel bir projedir.

“MALDIVE HOMES PROJESİNİN AVANTAJLARI ÇOK YÜKSEK”

Peki, projenin avantajları neler?

Projenin özelliği, balayı süitleri ve balayı evleri konseptinde olup kira getirisi çok yüksek olan ve şimdiden 2020 yılı için birçok kira rezervasyonu yapılmış bir projedir. Müşterilerimize geri dönüşü yüksek bir yatırım imkanı sunmaktadır. Ayrıca projemizin uluslararası Korineum Golf Resort’a birkaç dakika mesafede olması kira getirilerini özellikle kış aylarında arttırmaktadır.

Müşterilerimiz %90’ı İskandinav, Kuzey Avrupa ülkelerinden olmakla birlikte, İzlanda, Kanada, Amerika, Rusça konuşan ülkeler, İsrail ve Dubai’den müşterilerimiz bulunuyor.

IDYLL PROJESİNDE %90 SATIŞ BAŞARISI

Satışa açtığınız diğer proje Idyll projesi, onunla ilgili detayları paylaşır mısınız?

Bir başka projemiz Idyll projesi. Esentepe plajının önünde olan bir proje olup inşaatı 2020 başında başladı. 18 gibi kısa bir sürede inşaatımızı tamamlamayı hedefliyoruz. Hemen yanında Tempo Süpermarket ve 5 tane de restoran olan bir konumda. Mükemmel bir konumu var. Plaj ve kendine ait tuzlu su yüzme havuzu olacak bir projemiz. Maldive ve Idyll arasında ücretsiz shuttle servis imkanı sunuyoruz. Modern bir mimariye sahip, inşaatı başlamış ve 1,5 yıl içerisinde tamamlanacak bir proje. Başlangıç fiyatları 65 bin GBP. Ödeme kolaylıklarımız da var. Faizsiz 2 yılda ödeme imkanı sunuyoruz müşterilerimize. Projemizin %90 gibi satılmış olup çok başarılı bir projedir.

“2020 YILINA 4 PROJE İLE BAŞLADIK VE SÜRPRİZ BİR PROJEMİZ DAHA OLACAK”

2020 yılında yeni projeleriniz olacak mı ve 2020 yılından beklentileriniz ne yönde?

Tabi ki. Yeni yıla iki yeni projemiz ile tüm müşterilerimize ayrıcalıklı 2 proje sunuyoruz. Projelerimiz Mykonos Homes ve Pearl ISLAND. Yeni konsept projelerimiz, şu an off plan olup yatırım için mükemmel bir fırsat sunmaktadır. Mykonos Homes projemiz, Maldives Homes projemizin yanında çok nitelikli, denize sıfır bir proje olup fiyatları lansman fiyatları olup 139.995 sterlinden başlıyor. Mykonos projemizde, apartman dairelerinin kendilerine ait teraslarında ısıtmalı yüzme havuzları olacak. Mykanos ve Santorini tarzı binaların bir araya getirildiği lüks bir otel konseptinde inşa edilecek. İçerisinde villalar, 1+1,2+1, 3+1 apartman daireleri olan çok özel ve içerisinde adamızdaki alanında ilkleri barındıran bir proje olacak. Toplam 80 ünitelik bir proje olup inşaatı 2020 yılının ikinci yarısında başlayacaktır.

“5 YILDA KİRA DÖNÜŞÜ OLACAK BİR PROJE”

Pearl ISLAND Homes Projemiz ise daha ekonomik bir proje olup lokasyonu Esentepe Marina projesinin tam karşısındadır. Deniz, dağ ve marina manzaralı bir projemiz olacaktır. Fiyatlar lansman fiyatları olan 39.995gbp den başlamakta olup 5 yıl gibi kısa bir sürede kira geri dönüşü beklenmektedir. Toplam 156 konuttan oluşan projemizin inşaat süresi 2 yıldır.

2020 yılında yeni projeler geliştirmeye devam edeceğiz ayrıca vermiş olduğumuz hizmet kalitesini de arttırmak için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Projelerimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştiriyoruz ve şirket olarak büyümeye devam ediyoruz. Bunun dışında 2020 yılı içerisinde sürpriz bir projemiz daha olacak.


Etiketler: ,

Yorum yap

Listeleri Karşılaştır