2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com

Aphrodite Park Residence

Gaziveren'de Yatırım Fırsatı
Favorilerime Ekle
Proje Tipi
Apartman / Rezidans
Proje Durumu
Yapım Aşamasında
Başlangıç Fiyatı
89.000£
Teslim Tarihi
01.02.2022

Proje Açıklaması

Aphrodite Park Residence

Aphrodite Park Residence, oldukça başarılı olan Aphrodite Beachfront Resort Projesinin yakın yep yeni projemiz. Bu gelişmede iki on katlı blok üzerinde stüdyolardan, bir yatak odalı ve iki odalı dairelerden oluşan 128 daireye sahiptir. Tüm daireler denizden sadece 400 metre uzaklıkta ve doğrudan deniz manzarası görmektedir.

Gaziveren bölgesi Kıbrıs’ın en yeşil bölgelerinden biri olan Güzelyurt (Morphou) kasabası yakınlarında ve Kuzey Kıbrıs’ın Batı Yakasında bulunmaktadır. Ercan Uluslararası Havaalanı’na sadece 1 saat uzaklıkta ve diğer şehirlere kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Yakınlarda bulunan Lefke kasabası, Cittaslow isimli projesi ile Avrupa’daki bağlarını geliştiren popüler bir bölge haline geldi ve Uluslararası Üniversiteye dayalı öğrencilerin yoğun bir nüfusa ev sahipliği yapıyor. Bu faktörler mükemmel uzun vadeli kiralama getirileri sağlar. Troodos kayak merkezi 60 km uzaklıktadır ve yerinde bulunan Aphrodite Surf Kulübü ile aynı gün Kayak, Sörf ve Yüzme yapabilirsiniz! Aksi takdirde plajın keyfini ve Akdeniz güneşinin tadını çıkarın.

Konut sakinleri ortak yüzme havuzu ve bar alanının yanı sıra muhteşem deniz ve dağ manzaralı teras havuzlarından yararlanabilirler. Her blok kendine ait ortak spor salonu içerecektir. Hem açık plan oturma alanı hem de yatak odası, doğrudan deniz manzarası sunmaktadır. İki odalı dubleks penthouse, 7. ve 8. katlar arasında genel olarak en iyi manzaraya sahip olarak inşa edilmiştir.

Lokasyon: Lefke
Bölge: Gaziveren
Toplam Alan: m2
Toplam Konut: 232
Kapak Resmi

Evergreen Developments Group, Kuzey Kıbrıs’ın en önemli lokasyonlarında benzersiz villa ve apartmanların geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır. Evergreen Developments Group, emlak işinde geniş bir profesyonel deneyime sahip uluslararası bir ekipten oluşmaktadır.

Gelişmiş inşaat malzemeleri ve yöntemlerinin kullanımıyla birleşen yüksek düzeyde teknik uzmanlık, ürünlerimizin kalitesini garanti eder. Tasarladığımız her Kuzey Kıbrıs gayrimenkul projesi kendine özgü bir karaktere sahiptir ve çevreyi korurken yüksek kaliteli bir yaşam tarzı sunmayı amaçlamaktadır.

Müşterilerimize, KKTC’de sağlam bir gayrimenkul yatırımının yanı sıra müşteri memnuniyetini sağlayan en yüksek tasarım ve inşaat kalitesinde Kuzey Kıbrıs’ta konut veya tatil evleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

İlan Yorumları

Buradan Giriş yapın danışmana görüş eklemek için
 • Evergreen Developments Group

  10 Proje - 11 Haber

  Profil
  KEM Üyeliğinde 2 Yıl
 • Akıllı Arama

 • Projeniz mi var?

  KEM ailesinin bir parçası olmak için hemen firmanızı ekleyin.

  Kayıt Olun
 • Hızlı İletişim Formu

  Firma İle İletişime Geç

  Listeleri Karşılaştır