2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com

Kumsal Emlak

Adres: Kemal Şemiler Caddesi No 27 Aydemet ( Metehan ) Lefkoşa
KEM Üyeliğinde 8 Yıl
Dil: Turkish
Emlakçılar Birliği Üyeliği: Evet
Bize Ulaşın

Hakkımızda

Kuzey Kıbrıs’ta ilk emlak ofisini biz açmadık ama, 1990 yılından bugüne kadar uzman personellerimizle birlikte en hızlı ve en güvenilir şekilde dilediğiniz özelliklerde daire, villa, arsa ve ticari gayrimenkulleri siz saygı değer müşterilerimize sunarak hizmetler vermeye devam ediyoruz..

Emlak Şirketimizin prensibi alıcı ve satıcının memnuniyetidir. Bizi Bizimle iş yapanlara sorun!

Ev satın almak isteyen müşteriler öncelikle ofislerimize iştirak ettikleri andan itibaren satış yetkilileri ile kendilerine uygun konut seçimi ve şartları hakkında bilgilendirilebilirler.
Şirketimiz Konutlacak olan tüm müşterilerine sahip olmak istedikleri yaşam şekli konusunda bilgiler aktarılır ve uygun konut projeleri tavsiyesi verilir. Beğenilen konutun detay bilgileri ve ödeme koşulları, vergileri detaylı bir şekilde anlatıldıktan sonra konut satış işlemine başlanır. Yabancı müşterilere avukat tutması konusunda tavsiye verilir. KKTC ve TC vatandaşı dışındaki diğer alıcılar İçişleri bakanlığından KKTC’de konut alım izni için başvurmaları gerekmektedir. Gerekli hukuki süreci avukatla yürütmeleri en sağlıklı şekildir.
Konut alımlarında şirketimiz esnek ödeme koşulları ile her bir müşterisine eşit yaklaşmaktadır. Peşin ödemelerde kolaylıklar, uzun vadeli ödeme seçenekleri hakkında bilgi istemeniz tavsiye olunur. Anlaşma yapıldıktan itibaren, kontratta yazan hükümlere uyulması gerekmektedir. Sözleşmenin tüm hükümlerine uyulup, ödemelerin de ( tüm vergiler, aidatlar dahil) bir tamam yapılması durumunda müşteriye koçan devri yapılır. Ev alırken Merkez ofisimize bizzat başvurmanız, sözleşme imzalamak içinse kimlik kartı veya pasaportunuzun yanınızda bulundurmanız yeterlidir.

Bölge
Hizmet Verilen Alan

Bize Ulaşın

Ziyaret Tarihi Planla?
Kullanıcı hesabınızdaki "Gelen Kutusu" sayfasından özel mesajlara cevap verebilirsiniz.
Adres: Kemal Şemiler Caddesi No 27 Aydemet ( Metehan ) Lefkoşa

Listeleri Karşılaştır