2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Şoray Bayraktaroğlu Kuzey Kıbrıs’a Yatırım Avantajlarını Anlattı

5 Ağustos 2021

Tanyel Construction Satış ve Pazarlama Müdürü Şoray Bayraktaroğlu Kuzey Kıbrıs’a yatırım yapmanın avantajlarını ve inşa ettikleri Yasemin Sitesi’ne olan ilgiyi anlattı. Detaylar haberimizde.

şoray-bayraktaroğlu-kıbrıs-emlak-merkezi-tanyel-construction

Kuzey Kıbrıs inşaat sektöründe yaptıkları projeler ve inşaat kalitesiyle tanınıyor Tanyel Construction.

Müşteri ihtiyaçlarına göre ürettikleri konutlar ile her zaman yoğun ilgi görüyor projeleri. 

Tanyel Construction Satış ve Pazarlama Müdürü Şoray Bayraktaroğlu ile pandemi döneminin olumsuzluklarına rağmen teslim ettikleri projeleri Yasemin Sitesi’ni ve 2. etabı konuştuk. Yoğun ilginin devam ettiğini söyleyen Şoray Hanım Kuzey Kıbrıs’ın yatırım için her zaman avantajlı olduğuna da değindi.

Keyifli okumalar.. 


Bireyleri, şirketleri, ülkeleri zora sokan bir dönem yaşıyoruz. Peki Tanyel Construction için nasıl geçiyor pandemi? Nasıl yönetiyorsunuz süreci?

2020-2021 yılları tüm dünya için zorlu bir süreçti. Dileğimiz en erken bir zamanda eski günlerimize kavuşabilmemiz. Dünya’da olduğu gibi bizler de Kıbrıs’ta zor bir dönemden geçmekteyiz. İş ve yaşam standartlarımız tamamen değişti, kapanma süreci bizleri oldukça zorladı. Türkiye’den gelen işçilerimiz memleketlerine gittiler, Kıbrıs’ta kalan çalışanlarımız ile bu süreci tamamlamaya çalıştık. Bu da işlerimizin yavaş ilerlemesine sebep oldu. Diğer yandan, kontrollerimizi artırdık. Uyarı levhaları, dezenfektanlar, işçilerimizi branşlarına göre birbirlerinden izole ettik. Başka bir branşta çalışanlar ile birlikte olmayacak şekilde. Yemekhaneleri düzenledik, maske takmak zaten zorunlu. PCR testlerimizi de her hafta yaparak şirket olarak gerekli önlemimizi aldık.

“Global Kriz Müstakil Evlere İlgiyi Artırdı”

Yaşanan bu global krizin, zorlukların yanında iş hayatına kazanımları da oldu mu sizce? Özellikle de dijitalleşmenin önemi konusunda.

Yaşanan krizin ardından bizlere kattığı olumlu olay olarak müstakil evlerimize daha çok talebin artması diyebilirim. Yasemin Sitemizde dairelerimiz de çok katlı olmayıp müstakil havasında olduğu için daire satışlarımız da rağbet gördü.

“Bu Zor Dönemde Evlerimizi Teslim Etmenin Gururunu Yaşıyoruz”

Yasemin Sitesinin birinci etabını başarıyla tamamlayıp sahiplerine teslim ettiniz. Projede yaşam başladı, ilk yorumları nasıl ev sahiplerinin?

Yasemin Sitesi’de ilk 20 aileye anahtar teslimini yapmış bulunmaktayız. Zorlu süreçten geçmemize rağmen çok fazla gecikme yaşanmadan 20 müşterimizi ev sahibi yapmanın gururunu yaşıyoruz. Anahtar teslimi ayrı bir heyecan. Müşterilerimizden aldığımız duyumlar memnun edici. Her zaman yaptığımız işin arkasındayız. Müşterilerimiz biliyorlar ki, herhangi bir sorun olduğunda şirket olarak sorunu gidermek için elimizde geleni yapıyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin içi de rahat bu konuda.

 • “Yasemin sitesi 2. Etabında İhtiyaçlara Önem Verdik ”

  Yasemin Sitesi’nin ikinci etabına da başladınız. Bize ikinci etap hakkında bilgi verir misiniz?

  Yasemin Sitesi II. Etap satışına başlamış bulunmaktayız. I. Etap’ın yanında olan bir projedir. 4 bloktan oluşuyor. Her blokta 6 daire toplam 24 daire olacaktır.  2+1  ve 3+1 daire seçenekleri mevcuttur.. Zemin artı iki kattan oluşmaktadır. Zemin kat bahçe avantajını, üst kat ise geniş ve ferah olan terasın avantajını kullanabileceklerdir. Tüm blokların arası mesafeli ve birbirinin görüşünü, manzarasını ve havasını kesmeyecek şekilde konumlandığı için havadar – ferah daireler olacaklardır. Zemin katta yeşil alanları fazla olduğundan orta katta dâhil, aşağıda bahçe sahibi olma imkânı olacaktır. İstediği fidanı ekebilecek, organik sebze ve meyvesini yetiştirebilecektir. Pek çok araç park yeri ve mini bir çocuk parkı olacaktır. Ayrıca  I. Etap ile yan yana olduğu için  oradaki sosyal tesislerden de yararlanabilecekler. Sitenin güvenirliği için kontrollü giriş çıkışı kapımız olacaktır.

 • “Yerli Halktan Yoğun Talep Var”

  Yerli yatırımcı çok sevdi Yasemin Sitesini, ikinci etap için nasıl bir hedef kitleniz olacak?

  Yasemin Sitesi’nin I. Etabının tümü yerli halktan oluşmaktadır. II. Etap da yerli halktan oluşacak gibi görünüyor. Şuan ki talepler bu yönde.

  “Kuzey Kıbrıs’ta Yatırım Yapmak Her Zaman Avantajdır”

  Yurt dışından ciddi bir talep artışı var Kıbrıs emlaklarına yönelik, bu ilgiyi nasıl yorumluyorsunuz? Bu talepler artmaya devam ederse ve satışla noktalanırsa, nasıl bir tablo göreceğiz inşaat sektöründe? Özellikle arz-talep dengesinde…

  Yurt dışında yaşayan Kıbrıs’lı Türkler, pandemiden sonra memleketlerine dönme düşüncesi büyük ölçüde artmıştır. Bu dönemde Kuzey Kıbrıs’ın ada olmasının avantajını yaşadık. Vakaların kontrol edilmesi ile vaka artışını önlemiş olduk. Bir de pandemi ile birlikte döviz artışı olması da yurtdışında yaşayanlar için büyük bir avantaja dönüşerek Kuzey Kıbrıs’ı seçmeleri de büyük rol oynadı.

   Sizce global ölçekte ‘Kuzey Kıbrıs’a yatırım yapın’ tavsiyelerinin pozitif bir etkisi var mı bu ilgide?

  Kesinlikle var. Kuzey Kıbrıs’a yatırım yapın diyorum.

 • Gayrimenkul alacak kişileri uyarmak istediğiniz konular neler?

  Gayrimenkul alma düşüncesi olanlar, ilk önce müteahhit firmanın Müteahhitler Birliği’ne kayıtlı bir firma olmasına dikkat etsinler. Alınacak gayrimenkulün ipotekli olup olmadığını araştırsınlar. Ayrıca, firmanın geçmişini araştırsınlar. Firmanın yaptığı evlerin kalitesini, firmadan ev alanlardan araştırıp öğrenebilirler.

  KIBRIS EMLAK MERKEZİ


  Etiketler: , , , , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

  Listeleri Karşılaştır