2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com

Tilia Luxury Villas

Manzaraya uyanmak herşeydir.
Favorilerime Ekle
Proje Tipi
Villa
Proje Durumu
Yeni Proje
Teslim Tarihi
31.12.2024

Proje Açıklaması

 Tilia Luxury Villas

Bir ağacı yetiştirirken gösterdiğimiz özeni, adını bir ağaçtan alan Tilia için de gösterdik.

Karmi köyünün hemen yanıbaşında yer alan Tilia Luxury Villas, farklı tip villaları ile lüks yapıdan bahçe tasarımıza, saunadan havuza, düşünebildiğiniz en rahat yaşamı sizin için tasarlıyor.

Hayat boyu dağ ve deniz manzarası garantili, ağaçlar ve çiçekler içerisinde, huzurlu bir yaşamı hayal edin; daha sonra gözünüzü açın ve Tilia Luxury Villas projesini inceleyin.

Hayal ve gerçeğin buluştuğu yerde, evinizi tasarlıyor olacağız.

Lokasyon: Girne
Bölge: Edremit
Toplam Alan: m2
Toplam Konut:
Kapak Resmi

18 yıldır kalite anlayışından, insana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden, inşaat ve gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösteren ŞİFA CONSTRUCTION, yatırımlarını kısa sürede katlayarak artıran, yurt genelinde pek çok projeyi başarıyla tamamlayarak inşaat sektörünün güven duyulan markalarından biri haline gelmiştir.

Kuruluşundan bugüne kadar geçen süre zarfında her geçen gün emin adımlarla kendini daha da büyüten maliyet, süre ve kaliteyi daima optimum noktada birleştirmeyi başarmıştır.

Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye, uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız genç ve dinamik yapılanmayla her yeni projede bir adım ileriye gitmeyi kendine ilke edinmiştir.

Şifa Construction LTD, istikrarlı yapısı ve girişimci ruhuyla ilkelerinden ödün vermeden bundan sonra da K.K.T.C’ nin geleceğini inşa etmeye devam edecektir.

İlan Yorumları

Buradan Giriş yapın danışmana görüş eklemek için
 • Şifa Construction

  8 Proje - 185 Haber

  Profil
  KEM Üyeliğinde 2 Yıl
 • Akıllı Arama

 • Projeniz mi var?

  KEM ailesinin bir parçası olmak için hemen firmanızı ekleyin.

  Kayıt Olun
 • Hızlı İletişim Formu

  Firma İle İletişime Geç

  Listeleri Karşılaştır