2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Şifa Construction’a ‘Yılın Lüks Villa İnşaat Yatırım ve Gayrimenkul Danışmanlığı Markası’ Ödülü

4 Mayıs 2023

Kuzey Kıbrıs inşaat sektöründe lüks villa projeleriyle dikkat çeken firma Şifa Construction, şehirlerine değer katan yerel yönetimlerin, lider markaların, sanat spor ve cemiyet dünyasının başarılı isimlerinin bir araya geldiği 2. Kristal Şehir ve Başarı Ödülleri töreninde ‘Yılın Lüks Villa İnşaat Yatırım ve Gayrimenkul Danışmanlığı Markası’ ödülünü kazandı.
Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs inşaat firmalarının başarıları tüm dünyadan dikkat çekiyor.

Kıbrıs’ta başarılı ve ultra lüks villa projeleriyle hızlı bir büyüme grafiği sergileyen Şifa Construction, 2. Kristal Şehir ve Başarı Ödülleri töreninde ‘Yılın Lüks Villa İnşaat Yatırım ve Gayrimenkul Danışmanlığı Markası’ ödülüne laik görüldü.

Şehirlerine değer katan yerel yönetimlerin, lider markaların, sanat spor ve cemiyet dünyasının başarılı isimlerinin bir araya geldiği 2. Kristal Şehir ve Başarı Ödülleri töreninde Şifa Construction ‘Yılın Lüks Villa İnşaat Yatırım ve Gayrimenkul Danışmanlığı Markası’ ödülünü kazandı.

Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen kalite anlayışından insana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden inşaat ve gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti önceliğiyle faaliyet gösteren Şifa Construction’ın ödülünü aldığı Türkiye’nin marka şehirleri, lider markaları ve başarılı isimlerinin yer aldığı 2. Kristal Şehir ve Başarı Ödülleri töreni Buket Aydın ve Kadir Çöpdemir’in sunumlarıyla 8 Mayıs Double Tree By Hilton Topkapı’da gerçekleşecek.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır